13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Rezerva Mladého ukončila podzim výhrou, proti Úsilnému pálili Kouba s Vítkem

39. J. Kouba , 86. J. Vítek
15

Fotbalisté rezervy Mladého porazili v rámci 13. kola III. třídy Úsilné 2:0 a zakončili podzim ziskem tří bodů. Skóre utkání otevřel po čtyřiceti minutách hry Jan Kouba. V posledních minutách druhého poločasu pak přidal druhou branku Jiří Vítek. Mladé B po podzimní části soutěže skončí na deváté příčce, Úsilné bude na jaře startovat ze dvanácté pozice.

SK Mladé B
J. Vokáč [-] - M. Pešek [-] , D. Račák [-] , J. Kotzina [-] , A. Kolář [-] - J. Vítek [-] , P. Ira [-] , M. Schuster [-] , J. Kouba [-] - T. Brozman [-] , L. Szojka [-] -

Úsilné
P. Brůžek [-] - P. Viktora [-] , P. Vazač [-] , V. Polan [-] , J. Jírovec [-] , R. Tábora [-] , M. Salibašić [-] , J. Jeremiáš [-] , J. Čada [-] , T. Chromý [-] , M. Kalousek [-]

ŽK: 89. P. Vazač . ČK: 58. L. Szojka .
Hráči zápasu: J. Vítek , J. Kouba .
Počet diváků: 21. Rozhodčí: PRIMUS Miroslav - HLAVÁČ Josef (N), OCELÁK Jiří (N).