6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Velenice odvracely první porážku v sezoně, remízu ve Staňkově zachránil Fiala

9

Fotbalisté Českých Velenic remizovali v šestém kole III. třídy ve Staňkově 1:1. Skóre se měnilo až v 81. minutě, když se trefil Lukáš Hešík. V 90. minutě pak vyrovnal Milan Fiala. Hosté tak odvrátili první prohru v aktuálním ročníku, poprvé ale nezvítězili a v tabulce přišli o vedoucí příčku. Staňkov uhrál v šesti zápasech druhý nerozhodný výsledek.

TJ Hraničář Staňkov
P. Voborský [-] - M. Tesař [-] , O. Kuta [-] , A. Bednář [-] , O. Zajíček [-] - R. Mikeš [-] , R. Novák [-] , M. Černoch [-] , J. Hejsek [-] - L. Hešík [-] - O. Novák [-]

TJ Lokomotiva České Velenice
L. Martinec [-] - J. Mikl [-] , T. Kieu [-] , P. Špringer [-] , J. Bittengl [-] , L. Štryncl [-] , M. Mezera [-] , R. Škácha [-] , O. Haumer [-] , P. Bambule [-] , F. Malaník [-]

ŽK: 75. O. Kuta - 83. L. Štryncl . ČK: 82. M. Černoch .
Hráči zápasu: L. Hešík - M. Fiala .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: LANDA Stanislav - ČURDA František (N), MIKUDIM Roman (N).