7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Hartvíkovice se ve druhé polovině rozstřílely a vezou výhru z Blatnice

53. D. Horký , 70. J. Gottvald , 71. V. Hadraba , 89. P. Vlk
16

Samotný výsledek 4:0 v utkání mezi týmy Blatnice a Hartvíkovice může dát tušit, že se jednalo o dominantní vítězství jedné strany. V tomto článku se podíváme na průběh zápasu, klíčové momenty a výkon hráčů, kteří se podíleli na vytvoření tohoto výsledku.

V první půli branka nepadla

První poločas zápasu byl poměrně vyrovnaný, přestože žádný z týmů nedokázal v prvních 45 minutách skórovat. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště, a i přes několik šancí na obou stranách se gólová síť nerozvlnila.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Do druhého poločasu vstoupil lépe tým Hartvíkovic, který se postupně dostával do vyšších obrátek. V 53. minutě se konečně podařilo otevřít skóre. Dominik Horký využil skvělé přihrávky a proměnil svou šanci v gól, čímž poslal svůj tým do vedení 1:0. Po této brance začala Blatnice útočit, protože se snažila o vyrovnání. To však přineslo více prostoru pro Hartvíkovice, které začala hrát rychlý a efektivní fotbal. V 70. minutě přišla další rána pro Hartvíkovice, když Jiří Gottwald zvýšil skóre na 2:0. Hartvíkovice pokračovaly v nátlaku a nedlouho po druhé brance přidaly další. V 71. minutě se trefil Vilém Hadraba a poslal svůj tým do vedení 3:0.Blatnice měla stále těžkosti se vstřebáním těchto rychlých ztrát. Zápas se blížil ke konci, a přestože Blatnice se pokoušela o snížení náskoku, jejich snaha byla neúspěšná. V 89. minutě přidal Petr Vlk čtvrtý gól pro Hartvíkovice, čímž uzavřel skóre na konečných 4:0. Celkově to byl zápas, ve kterém tým Hartvíkovic předvedl vynikající výkon, zejména v druhém poločase, a zaslouženě si odnesl všechny body. Zatímco Blatnice se budou snažit zapomenout na tento zápas a soustředit se na další utkání, ve kterém budou mít příležitost se vrátit zpět na výherní cestu.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, hráč: První poločas zápasu mohl být poměrně atraktivní pro diváky přestože nenabídl ani jeden gól. Domácí trefili dvakrát břevno a my měli samostatný únik a tutovku, při které jsme přestřelil z malého vápna. Druhý poločas byl také vyrovnaný, až do chyby domácího brankáře, která nám umožnila jít do vedení. Poté Blatnice úplně vypadla z role a umožnila nám odskočit na rozdíl tři branek. Teprve poté začala znovu hrát a to již bylo pozdě. Těsně před koncem se nám pak podařilo uzavřít skóre rychlým brejkem do otevřené obrany