11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Valeč bez větších potíží přejela doma Blatnici

6. D. Cabejšek (p.) , 22. M. Ludvík , 55. P. Zikán , 68. T. Čech , 69. M. Pislcajk , 82. T. Čech - 64. M. Trnka , 90. M. Trnka (p.)
13

Ve vzrušujícím zápase mezi Valečí a Blatnicí se tým Valeče ukázal jako skvělý tým, získávající vedení 2:0 již v prvním poločase. Ve druhé polovině hry pokračovali ve své dominanci, rozšiřujíc skóre na konečných 6:2. Skvělý výkon od domácího týmů!

Domácí o dva góly lepší

V dalším domácím zápase hostili domácí mužstvo Blatnice a podle postavení v tabulce byli favoritem a chtěli to potvrdit i na hřišti a naplno bodovat.         Roli favorita začali plnit hned 6. minutě kdy David Cabejšek s jistotou proměnil pokutový kop 1:0! Domácí hosty zatlačili na jejich polovinu,ale brzdily je nepřesnosti a nabízeli hostům možnosti na brejky. Domácí si pomohli standartkou ve 21. minutě kdy se po přesně zahraném přímém kopu Tomáše Čecha nemýlil Martin Ludvík 2:0! Do konce poločasu se i přes možnosti na obou stranách skóre již nezměnilo.

Domácí ještě skóre navýšili

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran,jen domácí zpřesnili hru a to se projevilo i na skóre a hned v 55. minutě dorazil střelu Tomáše Čecha nestárnoucí Pavel Zikán 3:0!Hosté sice v 63. minutě snížili na 3:1, ale hned o pět minut později se po autu uvolnil Tomáš Čech a přesnou střelou vrátil domácím klid 4:1! A o další minutu později po krásné kolmici Tomáše Čecha zvýšil na 5:1 Marek Pislcajk! V 83.minutě po vyhraném hlavičkovém souboji Markem Pislcajkem pohotově přeloboval brankáře hostů Tomáš Čech 6:1! Poslední slovo měli hosté a v 90. minutě snížili z penalty na 6:2! Domácí si tak po zásluze připsali tři body do tabulky a splnili roli favorita! Blatnice naopak stále tápe a na svém kontě má pouhé tři body.

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Zasloužená výhra,náš výkon se postupně zlepšoval a dnes jsme byli i produktivní!