13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Stařeč zvládla vyhrát na půdě Valče

7. D. Cabejšek (p.) - 31. J. Zejda , 85. J. Zejda
17

Ve vzrušujícím zápase mezi týmy Valeč a Stařeč se Stařeč podařilo zvítězit v poměru 2:1. Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém oba týmy skórovaly, se Stařeč dokázal prosadit brankou, která jim zajistila vítězství. S napětím sledovaný zápas přinesl divákům vzrušení a dramatické okamžiky na hřišti.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V předposledním podzimním zápase přivítali domácí mužstvo Starče! Hosté měli sérii tří zápasů bez

ztráty bodu a chtěli ji prodloužit. Domácí zas chtěli bodovat po minulé porážce!      Hned v 8. minutě dostali možnost domácí po faulu na pronikajícího Tomáše Čecha zahrávat pokutový kop, ten bezpečně proměnil David Cabejšek a domácí  vedli 1:0! Hosté se postupně dostali do zápasu a začali  domácí přehrávat a ve 31. minutě se po rychlé akci dočkali vyrovnání 1:1! Do poločasu ještě mohli jít do vedení, ovšem domácí brankář byl proti.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase nejprve domácí nastřelili z přímého kopu břevno, ale o tři minuty později v 62. minutě znovu po rychlém brejku šli do vedení hosté 1:2! Domácí mohli po rohu vyrovnat,ale střela nůžkami skončila znovu na břevně a ani hosté vyloženou šanci o chvíli později nevyužili. Domácí se sice snažili, vyrovnat však nedokázáli a tak tentokrát doma body odevzdali!

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Od nás špatný výkon. Hosté dnes byli lepší a po zásluze získali všechny body.

SK Valeč
Z. Macek [-] - M. Pislcajk [-] (26. M. Mašíček [-] ) , P. Zikán [-] (85. T. Slatinský [-] ) , M. Ludvík [-] , D. Cabejšek [-] , M. Kopuletý [-] (62. F. Padělek [-] ) , O. Kopuletý [-] (62. T. Diviš [-] ) , T. Čech [-] , J. Ludvík [-] , D. Pipek [-] , T. Pačinek [-]

TJ Sokol Stařeč
M. Trnka [-] - J. Zejda [-] , M. Ježek [-] (46. K. Janík [-] ) , M. Linhart [-] , P. Špaček [-] , . Havlíček [-] (64. Z. Barák [-] ) , F. Strouha [-] (46. P. Stuchlík [-] ) , R. Ježek [-] , M. Bříza [-] , D. Lorenc [-] (89. L. Ježek [-] ) , R. Valíček [-]

ŽK: 15. D. Cabejšek , 18. T. Čech - 43. M. Ježek , 63. J. Zejda . ČK: 77. D. Cabejšek - 91. J. Zejda .
Hráči zápasu: T. Pačinek - M. Linhart .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Nováček Ivo - GRUBER Patrik (N), PROCHÁZKA Daniel (N).