13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Lipník doma přehrál Blatnici

16

V utkání mezi týmy Lipník a Blatnice mohli fanoušci zažít opravdovou divočinu. Obě mužstva se utkala ve vyrovnaném zápase, který nakonec skončil vítězstvím Lipníku 4:2.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Zápas začal slibně pro tým Blatnice, když v 21. minutě Daniel Lojka otevřel skóre. Lipník však ukázal svou sílu a dokázal vyrovnat v 34. minutě díky Rudolfovi Šťávovi, který se trefil do sítě soupeře. První poločas tak skončil nerozhodně 1:1.

Domácí dotáhli zápas do vítězného konce

Druhý poločas začal ve znamení rychlých akcí. Ve 48. minutě Matyáš Jarý poslal Lipník poprvé do vedení, když proměnil precizní centr svého spoluhráče. Však v 59. minutě Radek Nykmajer z Blatnice znovu srovnal skóre na 2:2 po chybě v obraně Lipníku. Odpověď Lipníku však přišla rychle. Ve 66. minutě Dominik Vozár využil zmatku v obraně Blatnice a poslal svůj tým znovu do vedení – 3:2 pro Lipník. Blatnice se snažila vyrovnat, ale Lipníkův brankář byl na svém místě a odvrátil nebezpečné střely. V závěrečných minutách zápasu přišel pro Blatnice tvrdý zádrhel. V 85. minutě Rudolf Šťáva dokončil svůj hattrick, když skóroval po rohovém kopu a poslal Lipník do bezpečného vedení 4:2. To už Blatnice nedokázala zvrátit, a tak Lipník slavil zasloužené vítězství.Celý zápas byl plný napětí, dramatických momentů a parádních gólů. Lipník ukázal svou sílu a schopnost vstřelit branky i ve chvílích, kdy byl pod tlakem. Naopak Blatnice bojovala s nasazením, ale nakonec nestačila na výkony soupeře. Pro oba týmy to byl zápas, který si určitě zapamatují a který posunul fotbalovou atmosféru v regionu na vyšší úroveň.

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - R. Šťáva [-] (86. L. Žák [-] ) , . Syrový [-] (50. D. Vozár [-] ) , A. Kisela [-] (57. D. Kučerňák [-] ) , O. Molák [-] , L. Vojáček [-] , M. Mašeja [-] (57. F. Bárta [-] ) , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] , D. Křemenák [-] , M. Jarý [-]