13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Třebelovice doma otočily zápas s Hartvíkovicemi

17

V napínavém zápase mezi Třebelovicemi a Hartvíkovicemi to byly Třebelovice, kdo nakonec slavili vítězství 3:2, přestože v prvním poločase prohrávali 1:2. Srdceryvný výkon hráčů a dramatický závěr udělaly z tohoto utkání skvělou podívanou pro fanoušky obou týmů.

Hosté o gól lepší

Od začátku utkání se hrál v Třebelovice vyrovnaný fotbal. Domácí byli v prvním poločase aktivnějším týmem, ale góly a poločasové vedení paradoxně urvali hosté, když se dokázali prosadit z brejků a rohových kopů. Domácí naopak zahodili dvě 100% šance a tak hosté vedli po poločase 1:2.

Domácí otočili vývoj druhé půle

Ve druhém poločase hry se obraz změnil. Domácí se tlačili za vyrovnáním, avšak bez větších šancí a hosté si připisovali jednu šanci za druhou, ale skvělý Nesiba držel šance domácích ve vzduchu. Když už se podařilo domácím díky dorážce Lišky vyrovnat a utkání spělo do remízového konce, přihlásil se o slovo domácí Máca a v 88. minutě vystřelil domácím tři body.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme počítali neproměněné šance my, v tom druhém hosté. Naštěstí se nám podařilo v samém závěru z kontru skórovat a vybojovali jsme důležité tři body.

TJ Hartvíkovice
Záviška Michal, trenér: Zápas dvou poločasu, v prvním jsme mohli vést klidně 4-1,v tom druhém v klidu navýšit skóre na dvojnásobek ale pokud neproměníme ani takové množství vyložených šanci, nemůžeme se divit že nám pak domácí dají dva slepené góly a odjedeme s prázdnou.

M. Nesiba [-] - T. Brychta [-] , D. Smetana [-] , M. Máca [-] , O. Kemsa [-] (20. D. Janíček [-] ) , M. Kabelka [-] , K. Tesař [-] , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , K. Skoumal [-] (75. K. Veselý [-] ) , M. Liška [-]

P. Chalupa [-] - J. Gottvald [-] (84. R. Křivánek [-] ) , M. Outulný [-] , J. Sýkora [-] (66. M. Záviška [-] ) , V. Hadraba [-] (84. P. Křivánek [-] ) , D. Horký [-] , D. Kopuletý [-] , K. Sýkora [-] , V. Nováček [-] , R. Sýkora [-] , M. Kopuletý [-]

ŽK: 46. D. Janíček - 75. K. Sýkora , 90. M. Záviška .
Hráči zápasu: M. Kabelka - V. Nováček .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: FRANC Miloš - BUCHAR František, JÁN Jiří.