3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

V dohrávce v Čáslavicích pomohl hattrickem k výhře domácích Marcel Šimek

7. M. Šimek , 46. M. Šimek , 47. M. Šimek , 57. L. Micka , 73. P. Růžička , 76. M. Rada - 87. O. Fedra , 90. M. Řepa
12

V dohrávaném fotbalovém zápase mezi Čáslavicemi a Moravskými Budějovicemi skončil výsledkem 6:2 pro domácí.

Domácí o dva góly lepší

Ve fotbalovém utkání mezi týmy Čáslavice a Moravské Budějovice se odehrálo mnoho vzrušujících okamžiků a gólů. Zápas začal ve 7. minutě, kdy Marcel Šimek vstřelil první branku, uvedl tím Čáslavice do vedení 1:0. O pouhých 2 minuty později, v 9. minutě, přidal Marcel Šimek další gól a zvýšil náskok svého týmu na 2:0.

Ve druhém poločase pokračovala kanonáda

Po přestávce se Čáslavice znovu prosadily. V 47. minutě Marcel Šimek dokončil svůj hattrick, když vstřelil třetí branku zápasu a poslal svůj tým do vedení 3:0. V 57. minutě pak Lubor Mička přidal další gól a zvýšil náskok na 4:0. Moravské Budějovice se snažily snížit náskok soupeře, a to se jim podařilo v 87. minutě, kdy Ondřej Fedra vstřelil první branku pro svůj tým, snižujíc stav na 6:1. Nicméně, Čáslavice rychle odpověděly a v 90. minutě Marek Řepa přidal šestý gól pro svůj tým, čímž uzavřel skóre na konečných 6:2. Celkově šlo o vzrušující utkání, ve kterém se Marcel Šimek blýskl hattrickem a Čáslavice si připsaly zasloužené vítězství. Moravské Budějovice se sice snažily, ale nedokázaly zastavit útočnou sílu soupeře.