9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Ani skvělá střelecká forma Marcela Šimka nestačila Čáslavicím na výhru

60. M. Šimek , 80. M. Šimek - 21. A. Kotačka , 64. D. Volf
14

V sobotním zápase mezi Čáslavicemi a Šebkovicemi se odehrál dramatický fotbalový duel, který skončil remízou 2:2.

Hosté se ujali vedení

Utkání začalo svižně a diváci se nemuseli dlouho čekat na první branku. V 21. minutě se trefil Aleš Kotačka a poslal tak Šebkovice do vedení 1:0. Nakonec to byl také jediný střelecký zásah v prvním poločase. Zápas ale byl zcela otevřený, což také druhá půle ukázala.

Domácí dokázali dvakrát vyrovnat

Čáslavice však nechtěly zůstat pozadu a snažily se vyrovnat. Po několika šancích se jim to podařilo v 60. minutě, kdy skóroval Marcel Šimek, čímž srovnal stav na 1:1. Šebkovice však znovu převzaly vedení v 64. minutě, kdy se prosadil David Volf a poslal tak svůj tým do vedení 2:1. Čáslavice nechtěly ztratit bod a začaly útočit ještě více. Jejich snaha byla odměněna v 80. minutě, kdy Marcel Šimek dokázal podruhé v utkání skórovat a vyrovnal tak na konečných 2:2. Oba týmy předvedly skvělý výkon a divákům nabídly vzrušující zápas plný šancí a gólů. Hráči obou týmů ukázali své dovednosti a bojovnost na hřišti, což přispělo k atraktivitě utkání. Remíza je vždy spravedlivým výsledkem, pokud si týmy předvedou vyrovnaný výkon, a to v tomto případě rozhodně platí. Doufejme, že budeme mít možnost vidět další podobně vzrušující zápasy v budoucích kolech soutěže. Fotbal je opravdu krásná hra, která nás vždy dokáže nadchnout svou nevyzpytatelností a emocemi na hřišti.