12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Dukovany B vydřely bod s Rapoticemi B v 90. minutě

14. P. Pislcajt (p.) , 90. M. Ferus - 1. M. Matoušek (p.) , 84. M. Dobeš
14

Ve vysoce napínavém zápase mezi Dukovany B a Rapotice B se oba týmy střetly v boji o vítězství. Dramatický závěr nechal diváky zírat, když domácí hráči dokázali vyrovnat skóre na 2:2 v poslední minutě utkání. Oba týmy předvedly vynikající výkony, což z tohoto zápasu udělalo nezapomenutelný zážitek pro fanoušky fotbalu.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Do zápasu s Rapoticemi domácí nevstoupili zrovna šťastně. Hned v první minutě dost nešikovně fauluje domácí obránce ve vápně a rozhodčí nařizuje penaltu. Tu Matoušek s přehledem proměňuje a hosté vedou 0:1. Domácí se jen zřídka dostávají do útoku. Přesto po jedné rychlé akci fauluje hostující brankář a i domácí mají příležitost v podobě penalty. Pislcajt trefuje šibenici a je srovnáno na 1:1. Do konce poločasu si každé mužstvo vytvořilo ještě dvě nebo tři slibné šance, ale branka už nepadla.

Hektický závěr přinesl gólovou zápletku

Ve druhé půli se hrál v podstatě bez větších šancí a už to vypadalo že zápas skončí remízou 1:1. V 84 minutě ale domácí udělali na půlce chybu a Dobeš který šel sám na gólmana proměnil a hosté vedou 1:2. Domácí to ovšem nevzdali a posledních pár minut několikrát zahrozili. Nakonec se jim podařilo v poslední minutě i vyrovnat. Ve skrumáži před brankou Ferus protlačil míč za záda gólmana a srovnává na konečných 2:2. Ve vzrušujícím zápase mezi týmy Dukovany B a Rapotice B došlo k napínavému zvratu, když domácí hráči dokázali vyrovnat stav na 2:2 právě v poslední minutě utkání. Tento okamžik napětí a radosti nad nečekaným vyrovnáním zanechal fanoušky v extázi a hráče osvítil pocitem hrdosti. Celý zápas byl dramatickým vyjádřením sportovního ducha a odhodlání, které přineslo oběma týmům zaslouženou pochvalu za jejich bojovnost a oddanost fotbalu.

SFK Dukovany 2001 B
J. Dobrovolný [-] - M. Ferus [-] , O. Horák [-] , T. Juřík [-] , P. Pislcajt [-] (46. P. Horák [-] ) , P. Jílek [-] , J. Jakub [-] , P. Maštalíř [-] (46. T. Křišťál [-] ) , J. Kuchařík [-] (69. K. Jenerál [-] ) , L. Traxler [-] , P. Jílek [-]

FC Rapotice B
A. Sobotka [-] - J. Karmazín [-] , P. Slaný [-] , L. Konárek [-] , M. Dobeš [-] , A. Krčma [-] (46. J. Zeman [-] ) , T. Pavlíček [-] , V. Doležal [-] , D. Slaný [-] , M. Matoušek [-] , M. Matoušek [-]

Hráči zápasu: T. Juřík - M. Dobeš .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - DVORAN Jaromír (N), SOUKUP Vladimír (N).