13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Šebkovice B si přivezly důležitou výhru z Rapotic B

78. M. Šmarda (p.) - 10. D. Volf , 81. J. Hobza
15

V zápase mezi týmy Rapotice B a Šebkovice B, který se odehrál nedávno, byli diváci svědky napínavého souboje na fotbalovém hřišti. Skóre utkání skončilo 2:1 ve prospěch týmu Šebkovice B.

Hosté se ujali vedení

Druhý celek soutěže Šebkovice B zajížděl na půdu Rapotic B hrajících na opačném pólu tabulky. Hned v 10. minutě utkání se hosté ujali vedení, když David Volf skóroval a poslal tak svůj tým do vedení 1:0.

Hosté si vzali výhru zpět

Domácí tým však nechtěl přenechat vítězství soupeři a začal se snažit o vyrovnání. Jeho úsilí bylo odměněno v 78. minutě, kdy po faulu v pokutovém území obdržel domácí tým pokutový kop. Michal Šmarda s klidem a přesností zrealizoval trestný kop a poslal míč do sítě, čímž vyrovnal skóre na 1:1.Ovšem tým Šebkovice B nepolevil ve svém úsilí a vzápětí znovu převzal vedení. V 81. minutě se Jan Hobza dostal k odraženému míči a bez váhání ho poslal za záda domácího brankáře, čímž rozhodl o výsledku zápasu. Tímto gólem poslal svůj tým do vedení 2:1 a potvrdil tak vítězství týmu Šebkovice B. Celkově byl zápas plný emocí, vášně a bojovného ducha ze strany obou týmů. Hráči na obou stranách ukázali své dovednosti a odhodlání bojovat o každý míč. Závěr utkání patřil týmu Šebkovice B, který dokázal udržet své vedení a odvést si vítězství. Diváci si tak mohli vychutnat kvalitní fotbalový zážitek plný gólů, akce a napětí. Toto vítězství jistě posílí sebevědomí hráčů týmu Šebkovice B a bude motivací pro jejich další výkony na fotbalovém hřišti.

TJ Sokol Šebkovice B
Holčapek Josef, hráč: Herně poměrně vyrovnané utkání. První půle byla z naší strany horší, ale nakonec jsme si vytvořili o něco více příležitostí než soupeř a zvítězili.