12.kolo, Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , 2023-2024

--

Zápas byl zrušen

Němčice otočily zápas se Zborovicemi

5

Zápas se lépe vyvíjel pro Zborovice, druhý poločas však ovládli domácí a zvítězili 3:1.

Zborovice šly do vedení

Do zápasu se povedlo vstoupit skvěle hostům ze Zborovic, když se hned ve druhé minutě zápasu dokázali prosadit po samostatném úniku Martina Šprni, který se ocitl sám před brankářem domácích, Davidem Vajdou, a neomylně zakončil. I po tomto gólu nadále rezerva Zborovic byla lepším týmem a dařilo se jim hrát dobrý fotbal, kterým se v tomto zápase prezentovali. Dařilo se jim kombinovat, být více na míči, vytvářet si šance, jen jim trochu chyběla kvalita v koncovce. Mohli dát za první poločas více gólů, šance na to měli, ale pravě kvůli nekvalitě v zakončení se jim nepodařilo navýšit svůj náskok. Domácí se moc do šancí nedostávali a v první půli za svým soupeře výrazně zaostávali. Týmy tak šly do kabin za stavu 1:0 pro B tým Zborovic a čekala nás gólově bohatější druhá půle.

Skvělý Roubalík třemi góly otočil zápas

Úvod druhého poločasu byl pravým opakem úvodu toho prvního. Společné bylo jen to, že znovu padl gól ve druhé minutě. Tentokrát ho ovšem nevstřelily Zborovice, ale domácí Němčice. K míči se dostal na hranici šestnáctky Milan Roubalík a poslal technickou střelu na zadní tyč, na kterou brankář nedosáhl a bylo tak srovnáno na 1:1. Tento gól domácí ještě více nakopl a tempo hry v tomto poločase diktovali právě domácí z Němčic. Obraz hry se tedy oproti první půli naprosto otočil. Zborovice se snažily držet hratelnou pozici, ze které by ještě měly šanci na výhru, ale bohužel pro ně dost propadali v obraně a hráči hostů nedokázali vyrážet do protiútoků, aby ještě zvrátili zápas na svoji stranu. Skvěle hrající Němčice se v 51. minutě dostaly do vedení po druhém gólu Roubalíka v zápase. Po dvanácti minutách si už definitivně zajistili vítězství, když se potřetí v zápase prosadil Milan Roubalík a završil tím hattrick v zápase. Do konce zápasu se už žádný tým neprosadil, i přes další šance hlavně domácích a zápas tak skončil výsledkem 3:1 pro domácí Němčice.

TJ Pilana Zborovice B
Ivan Gröpl (trenér): Konečný výsledek je pro nás poměrně krutý, jelikož jsme dle mého neodehráli špatné utkání a určitě jsme nebyli horším týmem. Na body jsme ale bohužel nedosáhli kvůli prachbídné koncovce a nevynuceným chybám v defenzivě.