8.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Jediná branka rozhodla o výhře domácích

5

Pouze jediný gól byl k vidění v zápase mezi Bílovicemi a týmem z Kněžpole

Brzký gól gólový kolotoč nenastartoval

Bílovice do toho šláply a byly aktivní hned od začátku. V 8. minutě zápasu se dostaly k zajímavé situaci. Přímý volný kop z 25 metrů si vzal na starosti Žůrek a nutno dodat, že to trefil náramně. Jeho krásná střela by se vyjímala v leckterém týdeníku z ligových trávníků. Další zajímavou situací byla šance Čady. Ten však bohužel k jeho smůle napálil pouze břevno. Brzký gól tak paradoxně nevedl k nějaké gólové smršti a oba týmy tak šly do kabin za stavu 1:0.

Žůrek penaltu neproměnil

Ve druhém poločase jsme se už branky nedočkali. Ačkoliv k ní bylo velice blízko. Konkrétně penaltový exekutor Žůrek dostal opět šanci se prosadit z penaltového puntíku a připsat tak na svůj účet další čárku. Bohužel pro něj však neproměnil. Zápas tak skončil hubeným vítězstvím pro domácí Bílovice 1:0.

TJ Bílovice
Adam Žůrek: Za mě jednoznačný zápas. Byli jsme lepším týmem. I když hosté přijeli značně oslabení. Na druhou stranu jsme mohli vyhrát minimálně 4:0. Opět jsme neproměnili tutovky.

TJ Bílovice
V. Tománek [-] - E. Gajdošík [-] , J. Sedlář [-] , A. Žůrek [-] , E. Lukašík [-] , L. Kamočai [-] , J. Zlámal [-] , M. Hanák [-] , L. Janků [-] , R. Čada [-] , P. Hlaváček [-]

TJ Sokol Kněžpole
F. Hančík [-] - L. Hruboš [-] , J. Vychodil [-] , R. Šopík [-] , T. Flíbor [-] , T. Hubáček [-] , A. Maršálek [-] , M. Belák [-] , T. Večeřa [-] , V. Remeš [-] , D. Hančík [-]

ŽK: 39. J. Zlámal , 44. R. Čada , 88. E. Lukašík - 35. M. Belák , 50. A. Maršálek , 64. R. Šopík .
Počet diváků: 188. Rozhodčí: Mahdal Václav - ZLÁMAL Pavel (N), MARKUS Jaroslav (N).