13.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Druhý zápas, ve kterém jsme branku neviděli

5

Domácí fotbalisté nedokázali vyzrát na hostující mužstvo, přestože měli dlouho přesilovku

Červená karta poznamenala celý zápas

Poslední podzimní kolo proti sobě postavilo celky Huštěnovic a Slovácka C. Hosté ze Sadů chtěli vybojovat nějaké body a domácí potvrdit svoje předsezónní ambice. Nejprve měli šance hosté a to náznaky v podobě volných přímých kopů. Nejdůležitější moment zápasu však přišel na řadu ve 26. minutě. Obdržálek za svůj faul viděl po právu červenou kartu a oslabil tak svůj celek do zbytku zápasu. Oba celky tak šly do kabin za stavu 0:0.

Domácí se proti bloku hostů nedokázali prosadit

Huštěnovice, přestože hráli o jednoho muže více v poli měli proti zataženým hostům velké problémy se vůbec prosadit. Upřímně, přesilovka jim spíše uškodila. Žádnou velkou šanci si proti zataženým hostům nevypracovali, naopak to mohli být oni v 94. minutě zápasu kdo inkasuje jako první. Hosté však svou šanci zahodili a ubránili svůj poslední podzimní bod. Pro domácí spíše ztráta, pro Slovácko určitě zlatý bod.

1. FC Slovácko C
Radek Blažek: Začátek jsem měli dobrý, měli jsme tam nějakou standartku z 16 metrů a trefili jsme zeď. Potom nějaká standartka, ale opět jsme se neprosadili. Pak zápas poznamenala červená karta a to vyloučení Zatloukala a oprávněně. Podle toho se to pak odvíjelo. Byli jsme celý zápas v bloku a odbránili to. Do žádné tutovky jsme je nepustili. V 94. minutě jsme měli tutovku, kterou Obdržálek nedal. Bod bereme a jsme s tím spokojení. Takový zápas jsme letos ještě neodehráli, ale zase nová zkušenost.