--

--

První půle a bylo hotovo!

8

Ve 24. Kole přivítala Břidličná na domácí půdě FC Vratimov. Skvělá první půle Vratimovu rozhodla prakticky o výsledku utkání. Na utkání přijeli svůj tým podpořit i někteří členové fanklubu Vratimova.

Skvělý poločas hostů

Vratimovští chtěli napravit domácí zaváhání a měli k tomu doopravdy dobře nakročeno, když už ve 4. minutě otevřel skóre Marek Šindler. Další branku přidali hosté ve 22. minutě, když se prosadil Chlopek – 0:2. Toto skóre zůstalo až do 44. minuty, když navýšil vedení opět Marek Šindler a přidal druhou branku v utkání – 0:3.

Dohrávání zápasu

Ve druhé půli vratimovští hráli pomaleji a bez energie. Utkání se víceméně dohrávalo. Díky tomu si hráči Břidličné v poslední půlhodině hry dokázali vytvořit několik zajímavých situací, ale ty dokázali hosté ubránit a zcela po zásluze si odvezli všechny body!