19.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Bavorovice ve šlágru kola přetlačily rezervu Lišova

5. A. Matoušek (p.) , 27. V. Pavlynov - 20. M. Faktor
16

Fotbalisté Bavorovic v 19. kole III. třídy zvítězili nad rezervou Lišova 2:1 a jsou tak stále lídrem tabulky. Všechny tři góly padly v prvním poločase. Nejdříve se trefil Aleš Matoušek z penalty. Za hosty vyrovnával Martin Faktor. Po půl hodině hry vrátil vedení domácím Vladyslav Pavlynov. Druhý poločas už moc fotbalové krásy nepřinesl a domácí těsné vedení z vypětím všech sil nakonec uhájili. Lišovská rezerva zatím zůstává na jaře za očekáváním a z posledních pěti utkáních získala pouze sedm bodů.

TJ Bavorovice
Václav Sýkora (hráč): Zápas dvou celků z čela tabulky. Měli jsme Lišovu co vracet ze zimní přípravy. Lišov měl dobrý vstup do zápasu a byl více na míči. Ale nám se povedlo přečkat první dvě solidní šance hostů a pak udeřit dvěma góly. Ve druhé půli jsme se soustředili na obranu a vyplatilo se. Zápas to od nás nebyl moc pěkný, ale počítají se body a ty zůstali v Bavorovicích.

V. Sýkora [-] - S. Drtina [-] , A. Matoušek [-] , D. Klíma [-] , M. Vácha [-] - F. Šafránek [-] , M. Kadlec [-] , M. Masaryk [-] - V. Pavlynov [-] , S. Vokurka [-] , M. Růžička [-]