19.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

FOTOGALERIE: Lipí si doma poradilo s Úsilným, o výhře rozhodl kapitán Wegenkittl

16

Fotbalisté Lipí v 19. kole III. třídy porazili v domácím prostředí Úsilné 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil ve 48. minutě kapitán Ondřej Wegenkittl, který proměnil krásnou akci z pravé strany. Lipí na své půdě zvítězilo po týdenní pauze a v tabulce se posunulo na osmé místo. Fotbalisté z Voselna z posledních pěti zápasů nezískali ani bod a jsou jedenáctí.

TJ Sokol Lipí
Ondřej Wegenkittl (hráč): Další zápas v domácím prostředí, kde jsme potřebovali urvat tři body. Což se povedlo i když s minimálním možným rozdílem 1:0. Celý první poločas jsme tlačili a nepodařilo se nám prosadit, ale i soupeř se dostal do zajímavých brejkových situacích, kde kouzlil nás golman Jiří Macháček. Ve druhém poločase se nám povedlo dát branku po krásné akci z pravé strany, kde byl celý zápas velice aktivní Daniel Bürger. Do konce zápasu jsme měli další šance, ale bohužel se nezadařilo. Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří fandí od prvního až do posledního hvízdnuti. Super výkon rozhodčích. Lipíčko Oleéée.

J. Macháček [-] - - O. Maxa [-] , J. Knotek [-] , V. Boshtan [-] , J. Zoch [-] , J. Říha [-] , D. Honcharenko [-] - P. Roth [-] , T. Tengl [-] , O. Wegenkittl [-] , D. Plojhar [-]

ŽK: 88. J. Macháček .
Hráči zápasu: J. Macháček , D. Bürger .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠAFRÁNEK Josef - HORA Karel, KAMLACH Bronislav (N).