16.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Dub přetlačil Borovou Ladu, dvakrát se prosadil Friš

4. S. Mach (vl.) , 8. M. Brož , 19. P. Friš , 68. P. Friš
15

Po dvou ztrátách čekalo na hráče Dubu domácí utkání s Borovou Ladou, která podlehla v poslední utkání rezervě Vlachova Březí.

Parádní poločas

O osudu utkání rozhodl první poločas, ve kterém úřadovali domácí. Už ve čtvrté minutě rozvlnil síť za Dvořákovými zády Stanislav Mach, který si ke vší smůle srazil míč do vlastní sítě. Vstřelená branka Dub nakopla a za další čtyři minuty navýšil vedení domácích Milan Brož. Hosté nevěděli kam dřív skočit a domácí brankář Novák si se střeleckými pokusy hostů dokázal poradit. V 19. minutě následně přišel poslední hřebíček do rakve Hraničářů, když se prosadil nejlepší střelec soutěže Pavel FrišTen navíc na začátku 68. minuty přidal svojí druhu branku v utkání.

Dub tak nakonec zvítězil jednoznačným poměrem 4:0 a po dvou porážkách si připsal důležité tři body v cestě za prvenstvím v soutěži.