16.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Vlachovo Březí vyloupilo Svatou Maří

15

Po vítězství nad Borovou Ladou zamířila rezerva Vlachova Březí do Svaté Maří, kde se každému týmu hraje velmi špatně.

Devět branek!

Hosté nastoupili do utkání s výpomocí v podání Michala Hojdekra a Ladislava Martínka a jejich přínos byl v sestavě rezervy Březí znát. První branky se diváci dočkali po sedmi minutách hry, kdy se prosadil právě Michal Hojdekr, na kterého přesně po půl hodině hry navázal brankou na 2:0 Petr Dejmek. Dvoubrankový náskok však domácí dokázali ještě dokonce prvního poločasu snížit a to zásluhou Stanislava Trojana. Vstřelená branka navíc Svatou Maří nakopla a domácí tým, který hrává utkání na hřišti přibližně stejné velikosti jako je prachatická sportovní hala, na začátku druhého poločasu otočil stav utkání ve svůj prospěch. Brankáře Koubu překonal nejprve Tomáš Hošek a o tři minuty později také Volodymyr Klymenko.

Hosté se ovšem nevzdali a tři minuty po brance na 2:3 srovnal stav utkání druhým přesným zásahem v utkání Michal Hojdekr. Aby toho nebylo málo, tak dvě minuty na to se prosadila také druhá posila z A týmu, Ladislav Martínek, jehož branka se ukázala být tou vítěznou. Domácí se ještě pokusili o vyrovnání, to už však, k jejich smůle a hostujícímu štěstí, nepřišlo. Naopak na druhé straně se dokázal ještě dvakrát v závěru utkání prosadit Michal Hojdekr, který tak nakonec vstřelil čtyři branky.

Vlachovo Březí tak přidalo druhé vítězství v řadě, tentokrát ze Svaté Maří poměrem 6:3.

FC Vlachovo Březí B
FCVB: Parádní tři body pro nás! Zároveň děkujeme klukům z áčka za pomoc, která byla na hřišti velmi znát.

SK Svatá Maří Magdaléna
M. Magurský [-] - S. Trojan [-] , F. Potůček [-] , P. Mistr [-] , V. Topka [-] , B. Sanchyk [-] , M. Skalický [-] , T. Hošek [-] , T. Hubáček [-] , V. Klymenko [-] , V. Důra [-]

J. Kouba [-] - L. Řezník [-] , F. Šťoural [-] , J. Noha [-] , V. Kautman [-] , M. Hojdekr [-] , Š. Kouba [-] , P. Dejmek [-] , V. Pěsta [-] , R. Lauda [-] , R. Hůrský [-]

ŽK: 71. F. Potůček , 76. A. Voievodin - 43. P. Dejmek , 57. L. Martínek , 66. F. Šťoural , 75. Š. Kouba .
Hráči zápasu: M. Hojdekr .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: BARTÁK Tomáš - TRNĚNÝ Jan, CHVÁL Vlastimil (N).