16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Třebelovice-doma deklasovali Výčapy

43. K. Tesař , 48. M. Máca , 49. M. Máca , 52. M. Máca , 92. M. Liška - 89. M. Semerád
19

I díky hattriku Marka .áci zvítězili domácí Třebelovice nad Výčapy vysoko 5:1 a zaznamenali velmi úspěšný vstup do jarní části sezóny

Domácí o gól lepší

Za silného větru se v Třebelovicích rozběhla jarní část aktuálního ročníku a domácí přivítaly druhý celek z Výčap.Od začátku bylo jasné, že kdo bude mít vítr v zádech, bude mít velkou výhodu.Domácí sice vyhráli los, ale rozhodli se ubránit výsledek a ve druhém poločase hosty zaskočit.Výčapy tak byly cely první poločas jednoznačně aktivnějším týmem a gól visel ve vzduchu. Když ovšem hostující útočník nedokázal trefit prázdnou branku ze dvou metrů a poté střelou ze 20 metrů orazítkovali Výčapy pouze břevno, přišel trest. Ve 43. minutě poslal po rohovém kopu domácí do vedení Karel Tesař.

Domácí se po pauze rozstříleli

Ve druhém poločase se domácím hrající po větru vydařil vstup na výbornou. Během 7 minut vystřelili tři branky a o zápasu bylo rozhodnuto. Když byl poté v 57. minutě vyloučen hostující Zmeškal, utkání se již v klidu dohrálo a oba celky si ještě připsali po jedné brance a skóre zápasu tak po konečném hvizdu činilo 5:1. Třebelovice tak zaznamenali na úvod jara překvapivou,. ale velmi zaslouženou výhru 5.1 proti jednomu z aspirantů na postup do krajské první B třídy pro Výčapy to tak byla určitě veliká facka a probuzení do dalšího zbytku sezóny. Soutěž je ale velice dlouhá a může se stát ještě mnoho nečekaných výsledků a pohybů  v tabulce jak směrem nahoru, tak i směrem dolů.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Důležité tři body, ale hra měla daleko k ideálu. Přežili jsme první poločas a to doslova. Na konci jsme dali vedoucí branku, která nás trochu uklidnila a ve druhém poločas hosté po rychlých brankách odpadli a po vyloučení bylo po zápase.

M. Nesiba [-] - D. Vala [-] (77. T. Brychta [-] ) , D. Smetana [-] , M. Máca [-] , K. Tesař [-] , J. Rakušan [-] (46. S. Michal [-] ) , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , K. Skoumal [-] (89. O. Jurka [-] ) , M. Liška [-] , R. Jurka [-]