21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Předín s Chlístovem doma nezaváhal

20

Fotbalisté Předína doma splnili roli favorita zvítězili nad posledním Chlilístovem jasně 4:0

Domácí o gól lepší

První šance zápasu přišla už ve druhé minutě a to na straně hostů, kdy se snažil Svoboda z rohu překvapit Michálka ten však jeho pokus vytěsnil. V 5. minutě udělal chybu v rozehrávce na středu Michálek R. ale jeho chybu zažehnal mladší bratr v bráně. Skóre otevřeli poměrně brzy domácí, kdy v 10. minutě se uvolnil Dvořák na velkém vápně a  proměnil svoji šanci. V 15. minutě měl šanci navýšit skóre Vrbka kdy jen těsně minul centr M. Petrů. Ve 20. minutě měli hosté šanci vyrovnat kdy na hranici šestnáctky zastavil samostatný únik Kuchaříka Tomek. Svoji druhou branku v zápasu mohl ve 35. minutě Dvořák, když na čáře pohotově zakročil Hagara. Posledních 10 minut první půle moc šancí nepřineslo, byla spíše k vidění překopávaná brankářů. V samotném závěru poločasu měli hosté několik šancí na vyrovnání, kdy na čáře opět čaroval Michálek.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve 48. minutě přišla první šance druhé půle kdy míč pod sebe od Dvořáka zakončil přesně do brankáře Vrbka. V 55. minutě pálil nad z malého vápna Báňa. Přehlídka neproměněných šancí pokračovala, kdy v 61. minutě z otočky pálil nad Dvořák. O3 minuty později neproměnil samostatný nájezd na Hagaru domácí kapitán Vrbka. Smůlu domácích prolomil v 73. minutě Dvořák, který si troufnul do kličky brankáři a zakončoval do prázdné brány. O 5 minut později navýšil skóre na 3:0 Báňa, který nejprve trefil brankáře ale na druhý pokus, už svoji střelu napravil. Konečné skóre završil hattrickem Dvořák , který po samostatném únika uklidil míč na zadní tyč Hagarovy brány.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: V první řadě musíme poděkovat našemu brankáři, protože nebýt jeho mohli jsme v první půli klidně 4 branky obdržet. Druhá půle už byla jen o neproměněných šancích kdy se to naštěstí v samotném závěru zlomilo a ještě tam nějaké góly padly.