17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Mohelno doma jasně přehrálo FŠ Třebíč

14

Fotbalisté Mohelna ve šlágru kola porazili pohodlně FŠ Třebíč B a nadále šlapou na paty vedoucímu Koněšínu

Domácí třikrát udeřili

Mohelno přivítalo na svém hřišti rezervu Fotbalové školy Třebíč. Oba týmy se netají svými ambicemi, a tak se dalo očekávat zajímavé utkání.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, vytvořili si zajímavé šance. Hned v 9. minutě se z rohového kopu prosadil Martin Dvořák. Stav zápasu 1:0. Pokračoval tlak domácích, kteří však až trestuhodně pálili své šance. Diváci se dočkali další branky v 35. minutě, kdy po krásné prostrkávačce se sám před hostujícím gólmanem zjevil Radim Wascher a bez problémů zakončil. Stav 2:0. Netrvalo dlouho a v 43. minutě navyšoval na 3:0 opět mohelenský ostrostřelec Radim Wascher.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhého poločasu znovu vstoupili aktivně domácí, avšak většinu z šancí nedovedli zakončit. V 55. minutě navyšoval na konečných 4:0 Jiří Dvořák. V závěru si pár šancí vypracovali i hosté, ale domácí defenziva nedovolila další změnu skóre. Mohelno si tak připsalo zcela zaslouženou výhru a další důležité body do tabulky.

TJ Mohelno
Jochymek Tomáš, hráč: Celý zápas byl v naší režii, pro nás další důležité vítězství. Teď už se musíme soustředit na sobotní zápas o první místo v Koněšíně.