19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

Litohoř doma zaskočila FŠ Třebíč B

19

Fotbalisté Litohoře nečekaně porazili před vlastními fanoušky rezervu fošky Třebíč a vybojovali důležité body znamenající záchranu

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Utkání se hrálo oboustranně opatrněji.Hosté byli po celý první poločas lepší a fotbalovější. Po hezké kombinaci kdy vyšachovali domácí obranu se zaslouženě dostali do vedení zásluhou Tomáše Krajča, který doklepával v 34. minutě do prázdné brány 0-1. Domácí ovšem fotbalovost nahradili bojovností a výsledkem bylo vyrovnání Šindelářem, který po přímém kopu dorážel v 47.minutě do branky hostů a bylo vyrovnáno 1-1. Do kabin se teda odcházel Za nerozhodného stavu a utkání bylo zcela otevřené. Domácí celek, ale vycítil. že by mohl v tomto zápase zabodovat a to klidně i za tři body. Litohoř pak zajíždí na půdu Koněšína.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve druhé půli měli hosté za nerozhodného stavu tutovku ale netrefili prázdnou branku domácích. Naopak domácí Pinter využil v 68. minutě zaváhání hostující obrany a nekompromisně svoji šanci promněnil na 2:1. O pár minut později šel domácí Kosmák sám na brankáře hostí ale tutovku nevyužil. To jej nakonec mrzet nemuselo, protože všechny body zůstaly v Litohoři. Domácí celek tak bodoval poprvé na jaře a dokonce to byla výhra proti velmi silném protivníkovi jakým je foška Třebíče B. Třebíč si tak může spravit chuť v příštím kole na domácí půdě proti Jaroměřicím. Litohoř pak zajíždí na půdu vedoucího týmu soutěže z Koněšína.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, trenér: když jsme dnes nebyli lepší tak konečně máme tři bodíky,kluci zaslouží pochvalu za bojovnost

TJ Litohoř
Z. Kapinus [-] - D. Raab [-] (67. J. Pintér [-] ) , P. Obrdlík [-] , R. Finda [-] , K. Svoboda [-] (93. J. Klíma [-] ) , D. Puchnar [-] , L. Dolanský [-] , V. Polický [-] , T. Kosmák [-] , P. Šindelář [-] , T. Kašík [-]

SK Fotbalová škola Třebíč B
T. Pospíchal [-] - O. Kühweg [-] , M. Lokaj [-] , M. Kratochvíl [-] , V. Kopuletý [-] (46. J. Roupec [-] ) - L. Raitmajer [-] , R. Fišer [-] (75. . Křivánek [-] ) , R. Havelka [-] , T. Oberreiter [-] (55. M. Růžička [-] ) , T. Krajčo [-] (55. Š. Slabý [-] ) - J. Eliáš [-] (75. J. Králík [-] ) -

ŽK: 88. T. Kosmák - 59. J. Eliáš , 87. M. Lokaj , 91. L. Raitmajer .
Hráči zápasu: Z. Kapinus - M. Lokaj .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - DOLANSKÝ Ladislav (N), SVÍTIL Roman (N).