19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Šebkovice B vezou z Okříšek B velmi cennou výhru

53. M. Vrzal - 32. M. Bartejs , 56. P. Brada , 60. M. Bartejs , 80. M. Bartejs
20

Šebkovice B na jaře pokračují ve velmi dobrých výkonech, což také odnesli na svém hřišti Okříšky B porážkou 1:4

Hosté se ujali vedení

V neděli se odehrál za velmi slunného fotbalového počasí zápas mezi dvouma rezervními týmy. Okříšky přivítali druhý tým tabulky z Šebkovic. Šebkovicím jsem na jaře zatím velice daří a i na půdu Okříšek přijeli s touhou zabodovat. Začátek zápasu byl opatrný a na branku si museli diváci počkat až ke konci druhému poločasu. A byly to právě hosté kteří se ujali vedení zásluhou Michala Bartejse ze 36. minuty. Jelikož se domácímu týmu vyrovnat nepodařilo odcházeli spokojenější do šaten hosté. Zápas však ještě nebyl zcela rozhodnut, a tak se přítomný diváci měli ve druhé půli ještě na co těšit.

Hosté ještě skóre navýšili

Začátek druhého poločasu patřil domácímu týmu, který v 53. minutě dokázal zásluhou Matěje Vrzala vyrovnat na 1:1 a oba týmy tak mohli začít od znova . Jenže domácí se z nerozhodného stavu příliš neradovali, protože v 56. minutě Petr Brada vrátil hostům opět vedení -1:2. To domácí celek zlomilo a o další čtyři minuty později už hosté zásluhou Michala Bartejse odskočili na rozdíl dvou branek -1:3. Domácí se sice snažily ještě stav zdramatizovat, ale nakonec se žádné drama nekonalo, poněvadž v 80. minutě přišla opět chvíle Michala Bartejse, který svým třetím gólem v zápase rozhodl o tom, že se všechny body stěhovali do Šebkovic.

SK Huhtamaki Okříšky B
Večeřa Michal, kapitán: Hosté vyhráli naprosto zaslouženě. Gratuluji k bodům. My jsme si za náš výkon zejména ve druhé půli nezasloužili ani pivo po zápase

TJ Sokol Šebkovice B
Holčapek Josef, hráč: Ve vyrovnaném prvním poločase se nám podařilo jít do jednobrankového vedení. V druhé půlce jsme měli více šancí a zápas dovedli do vítězného konce.

T. Nevolka [-] - T. Trnka [-] , D. Šinkovský [-] , V. Jůza [-] , P. Molák [-] (56. M. Vrzal [-] ) , T. Dočkal [-] , F. Koreš [-] , J. Bulant [-] (72. J. Jůza [-] ) , M. Večeřa [-] , M. Zeman [-] (80. O. Dosedla [-] ) , F. Teplan [-]

J. Kuba [-] - T. Bílek [-] , M. Bartejs [-] (83. V. Přibil [-] ) , J. Fejta [-] , M. Uhlíř [-] , J. Krejča [-] (64. M. Kotačka [-] ) , R. Svoboda [-] (83. P. Kotačka [-] ) , P. Brada [-] , O. Havlena [-] , D. Volf [-] (73. J. Holčapek [-] ) , P. Hrůza [-]

ŽK: 18. P. Molák , 34. T. Trnka , 45. T. Dočkal .
Hráči zápasu: M. Večeřa - M. Bartejs .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - PADĚRA Jiří (N), BENEŠ Tomáš.