19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Moravské Budějovice B jsou stále k nezastavení, což odnesly Radotice

20

Již třetí výhru za sebou zaznamenala rezerva Moravských Budějovic a z posledního místa se rázem posouvají ke středu tabulky. Jejich formu odnesli na jejich hřišti Radotice po výsledku 4:0

Domácí o dva góly lepší

Již od samého začátku utkání bylo patrné, že hostující Radotice budou tahat za kratší konec. Mladé mužstvo Budějovické Benfiky otevřelo skóre již v 11. minutě, kdy přízemní střílený centr poslal do sítě Nguyen - 1:0. Domácí nepolevovali, ovšem jejich střely často mířily spíše vysoko nad. Ve 24. minutě si míč posunul před vápnem Premar Mateo a tvrdou střelou zvýšil na 2:0. Do ojedinělé příležitosti se dostaly Radotice po chybné rozehrávce v obraně Budějovic, ale gólman Míra Novák pohotově zareagoval. Do šaten se tak mířilo za stavu 2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí, kdy těsně po změně stran zvýšil Nguyen už na 3:0. Domácí i nadále drželi míč na svých kopačkách a do dalších příležitostí se dostal Kodajek, Nguyen nebo Kundrum, ale mířili jen mimo tři tyče. Hostující celek se téměř nedostal na útočnou polovinu, domácí obranu zůstala i nadále pozorná a k ničemu výraznějšímu Radotice nepouštěla. V 85. minutě ještě nadvakrát prostřelil Kundrum brankáře Radotic a pečetil výhru 4:0. Domácí Benfika tak zvítězila i potřetí v řadě a zaznamenala další tři důležité body. Radotice naopak po vyhraném úvodním prvním jarním kole ve kterém zvítězili nad rezervou Dukovan, přišly tři porážky v řadě a mírný propad tabulkou.

SK Moravské Budějovice B
Premar Mateo, hráč: Naše obrana předvedla další bezchybný výkon a zaslouží veškerou chválu. Po celé utkání jsme udávali tempo hry, a i když nám to v určitých momentech zcela neběhalo, tak jsme si vytvořili obrovskou porci brankových příležitostí.

M. Novák [-] - F. Nguyen [-] (66. F. Haza [-] ) , O. Fedra [-] , K. Svoboda [-] (51. M. Kundrum [-] ) , M. Pařízek [-] (51. O. Kvapil [-] ) , M. Řepa [-] , J. Liška [-] , M. Premar [-] , D. Kudrna [-] , M. Premar [-] (71. L. Jenerál [-] ) , J. Kodajek [-]