20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Opatov dokázal zvítězit na půdě druhých Šebkovic B

18

Asi největším překvapením bylo v tomto kole vítězství hráčů Opatova na půdě druhého týmu tabulky Šebkovic B , které porazily po dobrém výkonu 2:0

V první půli branka nepadla

V sobotu se na hřišti v Šebkovicích odehrál zápas mezi místním týmem Šebkovice B a hostujícím týmem Opatov. Přestože fotbalové počasí bylo velmi chladné, až přibližně padesát statečných diváků se shromáždilo na tribunách, aby podpořili své oblíbené týmy.V brance domácích se postavil Filip Brada, zatímco za hosty se představil Radek Kšír. Oba brankáři měli před sebou náročný úkol udržet své týmy nad vodou a neinkasovat branky. První poločas zápasu byl vyrovnaný, ale nepřinesl žádné branky. Obě mužstva se snažila prosadit, ale obrany byly pevné a brankáři pozorní. Hráči na obou stranách bojovali tvrdě o každý míč, ale ani jedna strana nedokázala získat výraznou převahu. Favorizovaný domácí tým se snažil využít podpory svých fanoušků a začal tlačit na obranu hostů. Opatov však ukázal svou odolnost, čímž si udržel čisté konto. I přes úsilí a šance na obou stranách zůstalo poločasové skóre 0:0..

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Výborně začal druhý poločas pro hosty z Opatova, když se hned ve 47. minutě střelecky prosadil Zdeněk Daniel -0:1. To domácí tým velice zaskočilo. Snaha o vyrovnání sice byla, ale marné pokusy končily na pozorné hostující obraně. Blížil se závěr zápasu a domácím se stàle nedařilo alespoň vyrovnat. Naopak to byli hosté, kteří v 86. minutě rozhodli o své výhře, když se podruhé trefil Zdeněk Daniel -0:2.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, trenér: Svědomitý výkon celého našeho mužstva. Rádi bychom na tento výkon navázali i v příštím zápase proti dalšímu silnému týmu z Okříšek B.