18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

Další šlágr ovládla na domácí půdě Bobrová

22. J. Svoboda , 41. J. Svoboda , 69. M. Malý - 35. A. Feifer , 52. A. Feifer
15

I v tomto kole se odehrál šlágr, tentokrát doma hrála Bobrová proti rezervě Bystřice. Zápas byl velmi těsný a napínavý až do konce.

Jiří Svoboda dal dva góly

Začátek zápasu nebyl tak výrazný, ale pak se začaly dít věci. Ve 22. minutě dal vedoucí gól šlágru Jiří Svoboda, jenže vedení jim moc dlouho nevydrželo. Ve 35. minutě se trefil navrátilec do sestavy Adam Feifer. Jenže to do přestávky nebylo všechno. Ve 41. minutě se skóré opět měnilo. Dvougólový střelec se stal v tomto utkání Jiří Svoboda. A stav do poločasu takhle vydržel a do kabin šli spokojenější hosté.

Jiří Svoboda dostal červenou, ale na výsledku se to nepodílelo

Ve druhém poločase se zvedla rezerva Bystřice a dokázala srovnat krok a v 52. minutě opět vyrovnal Adam Feifer. Poté hra byla vyrovnaná, ale v 69. minutě bývalý hráč domácích Martin Malý se prosadil, tentokrát ale za Bobrovou. Hosté tak hájili náskok, zatímco domácí se pokoušeli o vyrovnání. A v 81. minutě dostali domácí další trumf na vstřelení branky, protože byl vyloučen zatím dvougólový hrdina Jiří Svoboda. Jenže domácí z toho nic nevytěžili a tak nakonec prohráli 3:2 a přišli tak o první místo v tabulce, zatímco Bobrová má další důležité body může tak dále snít o první místo.