16.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Slovácko C na svém hřišti remizovalo s lídrem tabulky

5

Domácí fotbalisté si připsali důležitý bod. Vrátit vozidlo - matyščák z telocviku a volal zelený, ten se ptal na vedení kde jsou

První se prosadili hosté

Hosté se střelecky prosadili ve 34. minutě zápasu. Dlouhý míč za obranu dostal Martiš. Ten se s míčem dlouho nepáral a odcentroval jej před branku, kde posadil míč na hlavu nikým nehlídaného Zalubila a ten si s dárkem poradil jak nejlépe umí. Zkušeně jej umístil hlavičkou za záda domácího brankáře a rázem šli hosté do vedení. To byl i poločasový výsledek zápasu.

Vyrovnání zajistil Svoboda

Dlouho to vypadalo, že se domácím na gól hostů nepodaří odpovědět, ale v 74. minutě se jim to přece jenom podařilo. Po rohovém kopu se míč snesl až na hlavu Svobody a ten už měl lehkou práci v podobě uklizení míče do sítě. Vyrovnal tak stav zápasu na 1:1. I přes veškerou snahu obou týmů se nakonec již nikomu nepodařilo trefit branku. Zápas tak nakonec skončil 1:1.

1. FC Slovácko C
Radek Blažek:

Spartak Hluk B
Roman Martiš: Dneska jsme doufali, že přijedeme pro 3 body, ale věděli jsme, že to bude jeden z nejtěžších zápasů jara, jelikož soupeř naposledy prohrál s námi na podzim. Terén byl pro nás hodně náročný a naší hře nepřizpůsobivý. Chtěli jsme dneska odjet s plným počtem bodů, bohužel chvíli před koncem soupeř srovnal na 1:1 a nakonec jsme rádi za 1 bod. Myslím, že remíza je pro dnešní utkání spravedlivá

T. Lako [-] - M. Svoboda [-] , T. Blažek [-] , M. Zatloukal [-] , T. David [-] , H. Liavynets [-] , F. Čech [-] , J. Tvrdoň [-] , R. Blažek [-] , J. Macků [-] , O. Perůtka [-]

A. Gášek [-] - V. Škorec [-] , P. Šorfa [-] , D. Dekrét [-] , P. Kuřina [-] , R. Martiš [-] , D. Matejka [-] , M. Blaha [-] , M. Zalubil [-] , P. Přecechtěl [-] , J. Gášek [-]

ŽK: 29. T. David , 61. H. Liavynets , 77. F. Čech , 89. T. Blažek - 40. J. Gášek , 88. R. Martiš .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Mahdal Václav - KOROLOVYCH Volodymyr, KAŠNÝ Mikoláš.