16.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Nezdenice si v poklidu poradili s Bílovicemi

5

Domácí fotbalisté dali hostům tři branky a bylo vymalováno

Rychlý gól nastartoval domácí ke třem bodům

Hned ve 4. minutě utkání jsme byli svědky vedoucí branky. Míč si vzal pod svá křídla Coufalík a hlavou z rohového kopu poslal domácí do vedení. Ve 34. minutě se dokázal prosadit Bartoš. Ten zužitkoval dlouhý vhozený aut a domácí tak zrazu vedli 2:0. Ke konci poločasu šli hosté kvůli červené kartě do deseti. Poločasový výsledek tak byl 2:0.

Kýžený gól pro domácí nakonec přišel

Ve druhém poločase byli stále aktivnější domácí blízko ke vstřelení branky. To se dlouho nemohlo nikomu z jejich hráčů podaři, ale před koncem zápasu se trefil Hasoň. Domácí si tak připsali důležité tři body a čisté konto pro domácího brankáře.

TJ Sokol Nezdenice
Marek Kolínek: Z naší strany dobře zvládnutý zápas, kluci bojovali a šli si od začátku pro tři body, které jsme už po dvou prohrách nutně potřebovali.

TJ Bílovice
Adam Žůrek:

M. Zábranský [-] - M. Brostík [-] , J. Zýka [-] , M. Coufalík [-] , P. Kociňák [-] , Š. Bartoš [-] , T. Hasoň [-] , M. Pavlis [-] , O. Šašinka [-] , M. Kolínek [-] , T. Kociňák [-]

TJ Bílovice
M. Valeš [-] - R. Čada [-] , A. Žůrek [-] , D. Mikšaník [-] , E. Gajdošík [-] , J. Janota [-] , E. Lukašík [-] , J. Zlámal [-] , D. Martynovskyi [-] , P. Hlaváček [-] , Z. Zlámal [-]

ŽK: 51. M. Brostík , 88. J. Zýka - 32. Z. Zlámal , 43. D. Martynovskyi . ČK: 42. Z. Zlámal .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: Korolovych Volodymir - MAHDAL Václav, KAŠNÝ Mikoláš.