16.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Domácí fotbalisté obrali favorita o všechny tři body

6

Pro někoho možná překvapivý výsledek, který se zrodil v Březové

Bezgólový první poločas

V prvním poločase jsme se branky nedočkali. Oba týmy se snažili vytěžit z dění na hřišti maximum, ale ne vždy se jim to podařilo. Domácím se sice podařilo vstřelit branku, ale nebyla kvůli ofsajdovému postavení jednoho z útočících hráčů týmu z Březové uznána. Poločas tak nakonec skončil bez branek pro oba celky.

Vše podstatné se událo až ve druhém poločase

Ve druhém poločase to už bylo jak se říká jiné kafe. Hned ve 46. minutě se domácí prosadili. Pomajbík, který nahradil chybějícího Trúnika tak dokázal uchopit šanci za pačesy a domácí tak vedli 1:0. Téměř ihned po rozehrávce se podařilo domácímu týmu skórovat podruhé, když se rychle prosadil Smítal. Domácí tak vedli zničeho nic o dva góly a čekalo se co udělají hosté. Ti se prosadili po standartní situaci. K odraženému míči se dostal Pisklák a snížil stav na 1:2 z jejich pohledu. Bohužel pro hosty se na hřišti už nic vzrušujícího neodehrálo a zápas tak skončil 2:1 pro domácí mužstvo. Pro něj jsou to jistě vítané 3 body.

TJ Sokol Březová
Ladislav Kalina: Pro nás jsou to důležité body se silným soupeřem. Pořád nám chybí kanonýr Trúnek, kterého proti Huštěnovicím nahradil Pomajbík. Ten dal gól a další dvě branky mu sudí neuznal kvůli odmávaným ofsajdům. První půle byla z naší strany nervózní, křečovitá. Asi nám neseděl styl soupeře, který držel balon a krátkými přihrávkami kombinoval. V první půli jsme kromě neuznané branky měli ještě jednu šanci. Nám skvěle vyšel začátek druhého poločasu. Hráli jsme s větrem v zádech a než na to soupeř přišel, za minutu a dvacet sekund jsme mu dali dvě branky, což jsem v kariéře snad ještě nezažil. Hosté po první brance rozehráli, my jsme znovu získali balon, který jsme poslali dopředu a i za přispěním obránce Huštěnovic jsme ho poslali do sítě. Za stavu 2:0 jsme ovládli hru a měli další dvě šance. Bohužel pak přišla jedna standardka, po které soupeř dorážkou snížil. Do konce zápasu už to nebylo ono. Byli jsme nervózní, dvěma hráčům došly síly a já musel sáhnout do sestavy. Nakonec jsme náskok udrželi. Celkově je anše vítěztsví zasloužené.“

D. Bruštík [-] - P. Habánik [-] , J. Mimochodek [-] , B. Bruštík [-] - P. Čaňo [-] , J. Smítal [-] , J. Motola [-] , D. Chovanec [-] - D. Pomajbík [-] , P. Trúnek [-] - D. Čaňo [-]

TJ SOKOL Huštěnovice
J. Mačuda [-] - T. Pisklák [-] , M. Střítecký [-] , R. Otrusiník [-] , R. Balajka [-] , O. Šuranský [-] , M. Bruštík [-] , P. Konečný [-] , L. Grebeň [-] , O. Adamík [-] , P. Čechmánek [-]

ŽK: 86. J. Motola , 88. D. Bruštík .
Počet diváků: 148. Rozhodčí: Králíček Pavel - MORAVANSKÝ Pavel, VACULA Jaroslav.