8.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Náchod prodloužil neporazitelnost

0

V úvodu zápasu nebyla hostům po sporné situaci uznána branka, a tak udeřilo na druhé straně. Po změně stran přidali domácí dvě branky a zaslouženě zvítězili

Gólovou radost Poříčí zastavil praporek

Na hřišti v Bělovsi se představil soupeř, ve kterém na soupisce figuruje několik hráčů, kteří prošli týmem Náchoda a měli tedy o motivaci postaráno. Jako první zahrozili hosté, kteří prožívají sérii vítězných utkání v řadě. Poříčí se podařilo dokonce rozvlnit síť, ale sporný moment zastavil zvednutým praporkem pomezní rozhodčí.  Udeřilo tedy na druhé straně a gól to byl opravdu výstavní. Mladík Vlček si navedl míč na hranici vápna a míč zatočil nechytatelně do šibenice Lokvencovi branky. Velice sympatická divácká návštěva, která podporovala oba celky již do poločasu branku neviděla.

Domácí přidali dvě branky

Hosté hrají v posledních kolech ve výborné formě a do druhého poločasu vstupovali s touhou ukončit Náchodu jeho letošní neporazitelnost. Náchod však tuto sezónu hraje skvěle a všechny týmy v soutěži převyšuje. Uklidnění na kopačky přinesl domácím v 67. minutě Vaněček, po krásné kombinační akci ve středu hřiště ho přesným centrem našel Kříž a pro domácího hráče již nebylo příliš složité umístit míč hlavou do brány Poříčí. O 6 minut později udržel hráče na zádech Vaněček, předložil míč do ideální pozice a Pipek uzavřel skóre zápasu na 3:0.

FK Náchod B
Berger - asistent trenéra domácí: Jo jo, naše skvělá kapela jménem ,,Mladé pušky" s dirigentem Jardou Vejpravou opět zahrála vítěznou písničku.Doufám,že ještě chvíli budeme hrát tyhle pěkné písničky.

TJ Velké Poříčí
Hurdálek Josef - vedoucí týmu hosté: Hosté nastoupili proti soupeři nebojácně Ujali se vedení ale na pokyn asistenta branka nebyla uznána. Domácí dokázali do pol.strhnout vedení na svou stranu.Druhý poločas hosté inkasovali po další chybě rozhodčího ujali se ved. 2 : 0. V závěru zvýšili na 3:0

FK Náchod B
V. Ruffer [-] - J. Vejprava [-] , D. Král [-] (69. D. Bohuslav [-] ) , R. Poláček [-] , J. Rorbach [-] - T. Vejprava [-] , L. Říha [-] (77. O. Biederman [-] ) , V. Vlček [-] (85. E. Krombholz [-] ) , R. Pípek [-] - J. Plšek [-] , J. Vaněček [-] (89. R. Kadavý [-] ) -

M. Lokvenc [-] (85. A. Jansa [-] ) - J. Kuneš [-] , J. Dobýval [-] (72. D. Hanzl [-] ) , M. Vít [-] (77. M. Jansa [-] ) , P. Závada [-] , J. Hubka [-] , M. Flaška [-] , P. Zelený [-] , J. Novák [-] , J. Kaněra [-] , J. Stříbrný [-]

ŽK: 74. J. Plšek , 79. V. Vlček - 14. J. Novák .
Hráči zápasu: V. Vlček , R. Poláček .
Místo: Běloves, UMT. Počet diváků: 170. Rozhodčí: Fryš Milan - RYCHTÁR Tomáš, HRUŠKOVÁ Monika.