4.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Černilovu nepomohlo ani třígólové vedení

0

Neuvěřitelný průběh měl zápas mezi Černilovem a Probluzí. Při tříbrankovém vedení, nikdo na stadionu nepředpokládal, že by si hosté mohli odvézt nějaký ten bodík. Opak byl ovšem pravdou a Probluz potvrdila, že na podzim má prostě formu.

Rychlé tříbrankové vedení domácí ukolébalo

Domácí tým vlétl do zápasu s velkou vervou a ovládl hru. Již v osmé minutě si domácí Benák zpracoval balón a přesnou přihrávkou poslal do šance Obzinu. Ten si se svou šancí poradil a nedal gólmanovi hostí Briximu žádnou šanci. Domácí vedli 1:0 a pokračovali v nátlakové hře. Na druhou branku jsme čekali do dvacáté minuty, kdy domácí Hlaváč našel přesným pasem Benáka a ten zakončil přesnou střelou. A bylo to 2:0. Neuběhly ani dvě minuty a skóre se opět měnilo. Před bránou Hostí se vytvořil pořádný závar, ve kterém se nejlépe zorientoval domácí Hlaváč a nekompromisní střelou zvýšil na 3:0. Domácí hráči, ukolébáni vysokým vedením přestali hrát důrazně a pouštěli do útočení i hostující tým. V 35.minutě se vytvořila taková trma-vrma před domácí bránou. Hostující Kaplan toho využil a vstřelil velice důležitý gól na 3:1. Do konce poločasu si domácí vytvořili ještě dvě gólovky, ale branku se jim už vstřelit nepodařilo. Do kabin šli domácí hodně spokojeni, protože se jim zdálo, že hosté jsou neškodní. Ale že se v druhém divili…

Dokonalý obrat hostí v druhém poločase

Hostům se dokonale vydařil začátek druhého poločasu. Po pěti minutách hry se krásnou střelou do šibenice prezentoval hostující Klouček. V dalších dvaceti minutách zahodili domácí asi čtyři slibné šance a hosté taky měli pár možností k otočení skóre. Hosté se nakonec k vyrovnání dostali po chybě domácího obránce a špatném vyběhnutí gólmana. Pro Kloučka byl pak již jeho druhý gól lahůdkou. Omluvou pro Černilovského gólmana je to, že to byl hráč z pole. Oba domácí gólmani totiž odjeli na zápas s áčkem. Bylo srovnáno na 3:3 a domácí diváci nevěřili vlastním očím. A to ještě nebylo ze strany hostů všechno. Tři minuty před koncem dal gól do sítě domácích střídající Brixi a Probluz najednou vedla 3:4. Na vyrovnání již domácím moc času nezbylo a taky se jim to již nepovedlo. Hostům se tak povedl husarský kousek, na který budou v Černilově ještě dlouho vzpomínat. Probluz si v tabulce polepšila o jedno místo a Černilov zůstal u dna tabulky.

FK Černilov B
Černilov - spolupracovník redakce Martin Šmied: Když jsme po dvaadvaceti minutách vedli 3:0, tak každého z nás napadlo, že jim dáme minimálně bůra. Jenomže hosté se chytli gólem na 3:1. V druhém poločase jsme strašně rychle rezignovali a zápas si sami prohráli. Měli bychom se sejít, sednout si na prdel a vyříkat si jak je možné dopustit takovou ostudu.

M. Holeček [-] - A. Bouchal [-] , M. Voltr [-] , M. Šmied [-] , J. Dolejší [-] - A. Blažek [-] (30. D. Církva [-] ) , T. Obzina [-] , J. Havlas [-] , P. Benák [-] - V. Hlaváč [-] , P. Jelen [-] -

AFK Probluz B
M. Brixí [-] - J. Hrdlička [-] (66. J. Pražák [-] ) , J. Klouček [-] , J. Dobeš [-] , P. Kolakovský [-] - V. Kaplan [-] , O. Hlávka [-] (66. L. Brixí [-] ) , V. Herel [-] , R. Vobejda [-] - M. Zvelebil [-] (88. T. Šikula [-] ) , J. Telinger [-]

ŽK: 1. V. Hlaváč , 52. M. Holeček - 74. R. Vobejda , 81. L. Brixí . ČK: 76. R. Vobejda .
Hráči zápasu: V. Kaplan , J. Klouček .
Místo: Černilov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pára Pavel - NÁPRAVNÍK Jan (N), ŠPRÁCHAL Jiří (N).