22.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Lužec vedení neudržel

0

Pátý Lužec hostil šestou Klamoš a oba týmy se netajily touhou po plném bodovém zisku. Týmy od sebe v tabulce dělil pouhý bodík, tak o to bylo to utkání zajímavější. Bylo to drama až do konce a padly v něm čtyři góly.

V prvním poločase Lužec dotahoval

Do zápasu vstoupily oba týmy aktivně a od začátku se bylo na co dívat. Netrvalo dlouho a poprvé se měnilo skóre zápasu. v 8.minutě se hostům podařilo rychle rozehrát aut do vápna  a než se domácí hráči vzpamatovali, tak se k míči dostal Pacák a překonal gólmana Klepla v domácí bráně. Hosté se tak ujali vedení 0:1 a vytvořili si i další šanci ke skórování, ale tentokrát byl Klepl na místě. Domácím se podařilo vyrovnat po dvaceti minutách hry. Po rychlé křídelní akci se snášel centr do vápna, který před dotírajícím Bužikem nešťastně srazil do brány hostující hráč. Branka byla připsána Bužikovi a bylo srovnáno na 1:1. Oba týmy si ještě do konce poločasu vytvořily nějaké náznaky šancí, ale gólmani i obrany pracovaly spolehlivě. První poločas tak skončil remízou 1:1.

V druhém poločase Klamoš srovnala až tři minuty před koncem

Vstup do druhého poločasu se lépe podařil domácímu týmu. Svou mírnou převahu Lužec vyjádřil vedoucí brankou. Domácí se asi inspirovali u hostů a rychle rozehráli aut do lajny. Poté následoval centr do vápna, kam si naběhl Jan Dunka a rozvlnil síť za zády gólmana Čiháka. V 58.minutě tak domácí otočili skóre ve svůj prospěch na 2:1. Poté se Klamoš dostala do tlaku a své umění musel předvádět domácí gólman Klepl. Dobře pracovala také domácí obrana a tak to dlouho vypadalo, že si Lužec připíše plný bodový zisk. V 87.minutě se hostům podařila nádherná akce, kdy se na tři doteky dostali z obranného pásma, až k domácímu vápnu. Tam se míče zmocnil hostující Boháček a překonal gólmana Klepla. Hostům se tak na poslední chvíli podařilo srovnat a zápas skončil spravedlivou remízou 2:2

Klamoš
Kapitán týmu Daniel Sedláček: Líbivé utkání hrané v tempu od obou týmů před dobrou diváckou kulisou skončilo zaslouženou remízou 2:2

FK Lužec nad Cidlinou
M. Klepl [-] - P. Sixta [-] , M. Bílý [-] , J. Kohout [-] (77. P. Malý [-] ) , M. Bezvoda [-] (69. M. Dunka [-] ) , S. Bužik [-] (81. J. Hladík [-] ) , J. Dunka [-] (84. D. Syřiště [-] ) , M. Janouch [-] , M. Bašek [-] , D. Hora [-] , M. Beneš [-]

Klamoš
P. Čihák [-] - M. Pacák [-] , D. Sedláček [-] , M. Sedláček [-] (64. J. Drahokoupil [-] ) , M. Růžička [-] , M. Rys [-] (46. M. Boháček [-] ) , D. Jankovský [-] , M. Kasal [-] , O. Kučera [-] , J. Vaněk [-] , M. Sakař [-]

ŽK: 35. M. Bílý - 70. M. Růžička .
Hráči zápasu: M. Klepl , M. Beneš - O. Kučera .
Místo: Lužec. Počet diváků: 53. Rozhodčí: MERBS Rudolf - ŠAFAŘIK Petr (N), MISÁR Zdeněk (N).