2.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Nepolisy vyhrály i druhý zápas

20. R. Hanuš , 43. T. Hanuš , 60. T. Hanuš , 80. J. Haltuf - 70. P. Mareček , 80. D. Korel
0

Nepolisy v minulém kole vyhrály v Červeněvsi a v domácím zápase chtěly tříbodový zisk potvrdit. Vítězství se nerodilo lehce, když domácí ztratili dvoubrankový náskok, který ovšem v závěru zápasu opět získali zpět.

Vyrovnaný první poločas, ale dva góly v síti hostí

Oba týmy vstoupily do zápasu opatrněji, ale domácí měli přece jenom přihrávky přesnější. Do vedení šli domácí, kdy se první branku povedlo vstřelit Radkovi Hanušovi, pravému beku Nepolis. Hosté po gólu ožili a přidali na důrazu. Jenomže zkušená obrana domácích jim toho moc nedovolila. A tak to byly opět Nepolisy, které přidaly další branku. Tentokrát, se z bratrské dvojice v zápase prosadil Tomáš Hanuš. Dvoubrankové vedení domácím vydrželo až do konce poločasu a vypadalo to na snadnou záležitost

V druhém poločase se domácí strachovali o vítězství

Mladý běhavý tým hostí vstoupil do druhého poločasu lépe. Vypadalo to pořádnou poločasovou domluvu. A když se povedlo Hostujícímu Marečkovi snížit na 2:1, tak domácí tým hodně znejistěl a přicházeli i chyby, které v prvním poločase nebyly. Domácím se občas povedlo dostat se na dostřel hostující brány, ale v bráně stál vynikající Hansl. Po vyrovnávací brance Převýšova na 2:2, očekávali hosté, že zápas definitivně otočí, ale zkušené domácí mužstvo jim to nedovolilo. V závěru zápasu se opět trefil Tomáš Hanuš a definitivní pojistku na 4:2 přidal střídající Jirka Haltuf. Nepolisy tak vyhrály i podruhé a vstup do sezony se jim povedl.

TJ Sokol Nepolisy B
Nepolisy - Radek HanušR: Mládí a běhavost hráčů z Převýšova nestačily na zkušené domácí borce. Hráči z Nepálu sice ztratili dvoubrankový náskok, ale ke konci opět odskočili o 2 góly

R. Kysilka [-] - M. Lubas [-] , T. Marek [-] , R. Hanuš [-] , P. Kloz [-] - M. Semenec [-] (46. J. Haltuf [-] ) , P. Lihan [-] , J. Mušek [-] , J. Syřiště [-] - M. Spejchal [-] (5. O. Skokan [-] ) , T. Hanuš [-]

SK Převýšov B
F. Hansl [-] - P. Bazger [-] , P. Vaněk [-] - D. Korel [-] , P. Mareček [-] , M. Hodr [-] , P. Hubáček [-] , M. Steklý [-] , J. Matouš [-] , S. Lochman [-] - D. Wagner [-] -

Hráči zápasu: R. Hanuš , T. Hanuš - F. Hansl .
Místo: Nepolisy. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Olah Gabriel - MARKO Jan (N), MATOUŠ Jaroslav (N).