11.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Železnice přehrála Češov 2:0

0

Rozhodnutí padlo již v prvním dějství.

Dva góly domácích odměnou za aktivní hru

Posílená Železnice byla od začátku aktivnějším týmem a do vedení šla ve 22. minutě, kdy centr Michala Daniše našel na druhé straně nabíhajícího bratra Jaroslava a ten hlavou otevřel skóre - 1:0. Domácí kapitán byl i u druhé trefy utkání, když pět minut před přestávkou nabil Drahoňovskému, který rozvlnil síť podruhé - 2:0.

Železnice nenavázala na výkon z prvního poločasu. Vedení však bezpečně udržela.

Po změně stran už to bylo ze strany domácích horší. Železnice měla sice mírnou převahu, ale množství nepřesností jí zabránilo navýšit svůj náskok. Hosté spoléhali na brejkové situace, ale ty jim příliš nevycházely. Domácí brankář Vrabec si tak poměrně snadno připsal čisté konto.

TJ Sokol Železnice B
J. Vrabec [-] - T. Rejmont [-] , I. Janda [-] , K. Ziegelheim [-] - J. Daniš [-] (65. J. Bartoš [-] ) , O. Drahoňovský [-] , M. Daniš [-] (87. R. Břeský [-] ) , D. Ivan [-] (50. M. Pfeifer [-] ) , J. Nožička [-] - M. Daniš [-] (50. J. Mestický [-] ) , D. Barták [-] (60. L. Vik [-] )

Češov
T. Nožička [-] - M. Benda [-] , V. Kořínek [-] - J. Szamko [-] , J. Čonka [-] , J. Haken [-] - M. Ouhrabka [-] - L. Šoltys [-] , L. Skopár [-] , R. Kosina [-] (77. R. Vaněk [-] ) , P. Skopár [-] (60. R. Pikeš [-] )

Místo: Železnice. Počet diváků: 77. Rozhodčí: Klein Matěj - DANIŠ Martin (N), ZAPADLO Vladimír (N).