10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Krutá porážka pro Bítýšku

42. J. Hort , 60. M. Touška , 81. J. Touška , 87. M. Bureš
0

1. poločas začali lépe domácí. Bitýška lépe kombinovala a využívala dobře zahrávaných standardních situací. Po jedné z nich domácí záložník o půl metru přestřelil branku hostů. Hostující hráči mohli následně udeřit na druhé straně po zaváhání domácího stopera. Sítař však sám před brankářem volil razanci a branku přestřelil. Šance se pak zrodila i na opačné polovině po nedůrazném odkopu hostů. Domácí vytáhlý útočník branku z dobré pozice minul. V ještě větší šanci se domácí forward ocitl o několik minut později. Miloš Buďa se vyznamenal prvním zázračným zákrokem, když jeho střelu k tyči výborně vykopl. Na druhé straně se skóre už měnilo. Zbraslavští výborně napadali a donutili domácí k nedůraznému odkopu. Míč z kopaček hostů následně putoval až J. Hortovi, který s přehledem poslal míč pod břevno - 0:1. Poločas skončil tímto výsledkem.

Domácí lepší, ale neproměnili šance

Začátek druhé půle byl opět v režii domácích. Hostující hráči nezachytili náběh levého záložníka, střední záložník vyšachoval hned tři protihráče a připravil tutovku pro domácího záložníka, ten ale nedal. Po několika minutách se probil až k vápnu soupeře Vít a byl faulován. M. Touška si postavil míč a od břevna poslal míč do sítě - 0:2. Druhá branka domácí otupila a hosté udeřili ještě v poslední desetiminutovce dvakrát. Po přesném pasu Bednáře se trefil J. Touška a po rohu Sítaře hlavou Michal Bureš - 0:4.

FC Veverská Bítýška
O. Kupka [-] - A. Sova [-] , P. Ostrý [-] - T. Zavřel [-] (46. D. Bednář [-] ) , J. Karásek [-] - F. Nguyen [-] - F. Michna [-] (46. T. Cebák [-] ) , Z. Koláčný [-] (87. J. Nguyen [-] ) , V. Lajcman [-] (90. P. Bednář [-] ) , J. Sachinidis [-] , A. Hrbek [-]

FK Zbraslav
M. Buďa [-] - J. Kaláb [-] , J. Andrlík [-] , J. Vít [-] , M. Vít [-] - J. Sedlák [-] , J. Hort [-] (46. M. Bednář [-] ) , M. Hvězda [-] (17. M. Bureš [-] ) , M. Touška [-] - J. Touška [-] , M. Sítař [-]

ŽK: 62. V. Lajcman , 75. P. Ostrý - 52. M. Sítař .
Hráči zápasu: M. Touška , J. Hort , J. Touška .
Místo: Vev. Bitýška. Počet diváků: 100. Rozhodčí: ČEP Radim - VOSTREJŽ Ivan, VALA Zdeněk.