8.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Babice vydřeli v domácím prostředí 3 body

0

Na výborně připraveném babickém hřišti se od začátku hrál svižný fotbal. Hosté dobře kombinovali a boj se odehrával především ve středu hřiště. Hned první chybu domácího celku dokázali hosté proměnit ve vedoucí branku, kdy se štěstím protlačil do sítě míč Čejka. Po obdržené brance byli domácí chvíli zaražení, ale potom zvýšili obrátky. Zvýšili aktivitu, začali více běhat a výsledkem byla vyrovnávací branka na 1:1.

V druhém poločase dávali branky už jen domácí

Po vynucené změně v poločase domáci změnili rozestavení a začali hosty velmi přehrávat. Po vytrvalém tlaku přicházely šance a žluté karty pro hosty, kteří se dá říct hasili útoky domácího celku. V 72. minutě utkání strhl vedení na stranu domácích Doležal - 2:1. V 85. minutě už bylo definitivně hotovo, když zvýšil na konečných 3:1 Dobeš. Domácí tým měl spoustu vyložených příležitostí na vstřelení branky, ale proti byl výborně chytající gólman hostí Soustružník.

SK Babice nad Svitavou
P. Míček [-] - R. Ondráček [-] , R. Hynšt [-] , Z. Hruška [-] , R. Ševčík [-] (89. R. Eliáš [-] ) , J. Studený [-] , P. Kheil [-] (46. J. Novohradský [-] ) - J. Doležal [-] , L. Pokruta [-] - J. Dobeš [-] , M. Kučera [-] (80. P. Pospíšil [-] )

SK Říčany
P. Soustružník [-] - O. Dufek [-] , L. Skřivánek [-] , T. Paulec [-] , P. Čejka [-] , A. Dufek [-] , J. Buršík [-] , P. Doležal [-] (63. J. Marek [-] ) , T. Ráček [-] (56. P. Šváb [-] ) , D. Dolíhal [-] , T. Janoušek [-]

ŽK: 26. J. Dobeš - 21. D. Dolíhal , 45. L. Skřivánek , 50. T. Ráček , 66. P. Šváb , 66. T. Janoušek . ČK: 71. L. Skřivánek .
Hráči zápasu: J. Doležal , J. Dobeš - P. Soustružník , P. Čejka .
Místo: Babice n/Svit.. Rozhodčí: VALA Zdeněk - ŠLACHTOVÁ Martina, CHABIČA František.