6.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jednoznačná záležitost domácích

15. T. Ondráček , 30. T. Fürst , 48. T. Ondráček , 53. T. Ondráček (p.) , 65. J. Kroupa , 75. T. Fürst , 81. T. Skokan - 74. T. Sochor , 85. T. Sochor (p.) , 89. T. Sochor
0

Křižanovice měly možnost vrátit se zpět do sezóny a to tím, že porazí Dědice, kterým se absolutně nedaří. Předzápasové předpoklady se plně naplnily. Domácí celek ovládl jednoznačně zápas a vysoko zvítězil.

Když se po 15 minutách trefil domácí Ondráček, tak nikdo nepředpokládal, že na další branky si budou muset diváci počkat. Hosté bojovali a domácí vzdorovali. Definitivně se zápas začal lámat ve 30 minutě, kdy druhou branku domácích zaznamenal Fürst ve 30 minutě. Tato branka vnesla klid na domácí hráče. Poločas dovedli do zdárného konce a druhé části hry naplno rozbalili střelecký koncert. Vstup do této části měli skvostný a již po třech minutách zvýšil na 3:0 Ondráček. Tato branka domácí hodně nakopla a postupně začali sázet do hostující branky jeden gól za druhým. Hosté nestíhali reagovat na útoky domácích a v 81 minutě to bylo 7:1. V závěru si Křižanovice vybrali oddechový čas a dvakrát inkasovaly a umožnily Dědicím zmírnit krutou prohru. Střelecky v zápase exceloval Ondráček autor třech branek. Na druhé straně mu se stejným počtem branek sekundoval Sochor.

FK Křižanovice
P. Klimčík [-] - M. Florián [-] (63. J. Kohoutek [-] ) , O. Koutný [-] , V. Brožina [-] - T. Ondráček [-] , L. Minks [-] (74. M. Říčánek [-] ) , J. Chalupa [-] (78. M. Olša [-] ) , M. Ragas [-] , T. Fürst [-] , J. Kroupa [-] - T. Skokan [-]

TJ Sokol Dědice
M. Vymazal [-] - M. Höfer [-] , M. Mašek [-] , T. Sochor [-] - J. Pokorník [-] (46. A. Popovič [-] ) , J. Sychra [-] , P. Formánek [-] , T. Rusňák [-] (51. M. Mikulášek [-] ) , L. Tilšer [-] - M. Höfer [-] (46. L. Novák [-] ) , M. Lukášek [-]

ŽK: 33. M. Florián , 54. J. Kroupa , 70. T. Skokan - 40. J. Sychra , 53. M. Mašek , 85. M. Vymazal .
Místo: Křižanovice. Počet diváků: 145. Rozhodčí: Landa Karel - JULÍNEK Jakub, BODEČEK Pavel (N).