3.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Debakl domácích

0

V úvodním kole dopadli lépe hosté z Křenovic, kteří na domácím hřišti remizovali s Vícemilicemi. Dědice prohrály v Brankovicích. V každém případě nás v netradiční dědický čas (neděle odpoledne) čekal zajímavý duel.

Oba celky nastoupily, oproti minulé sezóně, ve značně obměněné sestavě. V sestavě domácích nenajdete Šmerdu, Jenáčka či Pavla Donnebregera. V dnešním duelu chyběl i Martin Höfer či Luděk Usnul. Chyběla i letní posila Luboš Tilšer. I v celku hostů lze vypozorovat změny. Jména jako Kübl, Světelský, Paleček či Ondruška byste v sestavě hostů ještě v minulé sezóně hledali marně. Celkově lze říci, že obě sestavy hodně obměnily.

I přesto, co bylo napsané výše, byla domácí sestava hodně mladá, neboť v ní nastoupili čtyři dorostenci. Toto se na výkonu domácích hodně podepsalo, neboť dorostenecký fotbal je úplně jiný než ten mužský. Hosté byli od počátku aktivnější a důraznější v koncovce. Již v 7 minutě je dostal do vedení Doležel. Netrvalo dlouho a přišel druhý zásah hostů, když se ve 13 minutě trefil, Rozkopal. Tentýž hráč skóruje v 19 minutě. Hosté získali rychle pohodový náskok. Tento udrželi po celý první poločas.  Nutno dodat, že jejich vedení bylo naprosto zasloužené.

Hned v úvodu druhé části hry zvýšil vedení hostující Kübl na 0:4. Dědicím nelze upřít snahu, ale kvalita byla jednoznačně na straně hostů. Ti měli zápas jednoznačně pod kontrolou.  Na nepopulárního búra zaokrouhlil výsledek v 67 Světelský. V samotném závěru zápasu se herní disciplína domácích zcela zhroutila a v poslední 6 minutách ještě třikrát inkasovali. Zrodil se tak nevídaný debakl, který všem funkcionářům Dědic nadělal veliké vrásky. V dalším zápase v Hodějicích mají domácí, co napravovat. Naopak hosté ukazují, že i letos chtějí čeřit vodu v horních patrech tabulky.

TJ Sokol Dědice
M. Vymazal [-] - M. Rusňák [-] , A. Popovič [-] - T. Sochor [-] , L. Novák [-] (59. P. Höfer [-] ) , J. Kunst [-] - J. Sychra [-] , M. Lukášek [-] , D. Křehlík [-] (53. J. Pokorník [-] ) , A. Melko [-] , M. Höfer [-]

SK ŽS Křenovice
L. Žák [-] - J. Pauřík [-] , F. Vosmek [-] , Z. Ondruška [-] (14. J. Večera [-] ) , R. Dřínovský [-] - T. Doležal [-] , Z. Rozkopal [-] , L. Samek [-] , P. Paleček [-] (70. O. Chvátal [-] ) - T. Světelský [-] , M. Kübl [-] -

ŽK: 46. D. Křehlík .
Místo: Dědice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: NAVRÁTIL Antonín - BEDNÁŘ Jiří, MAREK Daniel.