13.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

29. M. Purm , 33. V. Brož , 86. M. Dítě - 51. V. Veselý , 60. M. Ibrahim
0

Lučany nemají povedený rok, ale důležutý je pro jejich fanoušky neprohrát derby. Je to "stejně" vyhrocené, jako derby pražských "S".

Domácí neponechali nic náhodě

Derby za kopcem, takový byl slogan tohoto střetnutí. Domácí se uzmuli kormidla, ale nedařilo se jim vstřelit branku. Úsek 29. - 33.minuta a 2 slepené branky dali ráz poločasu. Hosté byli opaření a nedařilo se jim prakticky nic. Lučany, tak šly zaslouženě s dvoubrankovým náskokem do šaten.

Hosté se zlepšili, ale k lepšímu výsledku to nevedlo

Hosté srovnali hru a i výsledek, jenže domácí se rozhodli neponechat nic náhodě a vstřelili 4.minuty, před koncem zlomovou branku. Hosté už marně dobývali branku domácích. Výhra 3:2 a obrovská radost mezi domácími fanoušky. Lučany tak daly dodatečný dárek divákům, kteří se v tomto roce nemohli tolikrát radovat z tak cenné výhry.

TJ Lučany nad Nisou
Vojtěch Pekár (trenér TJ Lučany nad Nisou): Vůbec nejsem spokojený s druhým poločasem. Hráči se nekoncentrovali a panikařili. Naopak sem nadšený z toho, že jsme nakonec získali 3 důležité body pro naše skvělé fanoušky.

Š. Sobotík [-] - M. Purm [-] , O. Patočka [-] (60. P. Kořínek [-] ) , M. Dítě [-] , V. Brož [-] (68. J. Pavelka [-] ) , J. Koudelka [-] , V. Maňák [-] , V. Svozil [-] , J. Chroustovský [-] (14. D. Horký [-] ) , M. Röschl [-] , O. Nesvadba [-]

Harrachov
J. Vrána [-] - L. Horáček [-] , J. Vodseďálek [-] (54. T. Vašíček [-] ) , M. Rieger [-] - M. David [-] , M. Ibrahim [-] (80. M. Kučera [-] ) , D. Medal [-] , R. Bergmann [-] , M. Tuhela [-] , R. Kroupa [-] - P. David [-] (46. V. Veselý [-] ) -

ŽK: 11. V. Brož , 50. D. Horký , 54. M. Purm , 65. M. Dítě , 68. V. Svozil , 76. J. Koudelka - 14. J. Vodseďálek , 65. R. Kroupa , 78. V. Veselý , 80. M. David .
Místo: Tráva. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Řezáč Jan - HNĚTYNKA Jaroslav, ČERNÝ Patrik.