11.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lučany porazily Smržovku

0

Derby, které domácí nesměli prohrát. To byla slova několika diváků těsně, před utkáním. Zápas se nakonec Lučanům podařilo vyhrát 3:1.

Lučany začly špatně a už v 6.minutě Brož vytvořil pro hosty vedení 0:1. Jenež to bylo poslední, co se dá hodnotit kladně pro Smržovku. Už v 19.minutě bylo srovnáno a další šance na domácí borce čekaly. Do konce poločasu se jim, ale ani jednu nepodařilo proměnit. Diváci tleskali za zarputilost domácích hráčů. Fanoušci domácích se, tak šli občerstvit a mohli se těšit na to, co se bude dít ve 2.poločase.

Hostující odpor zabránil debaklu

Domácí byli mnohem aktivnější, a i díky tomu se dostali do 2 brankového vedení, které udrželi, až do závěrečného hvizdu. Diváci, kteří přišli  určitě nelitovali, jelikož jejich klub odehrál dobré utkání. Lučanské vedení zase mohlo být spokojeno, že  při vítězném utkání dorazilo více, jak 250 diváků.

TJ Lučany nad Nisou
Vojtěch Pekár (trenér TJ Lučany nad Nisou): Díky hráčům, kteří dali srdíčko do zápasu a nechtěli ztratit tolik potřebné body na domácím hřišti. Zejména obránce Svozil podal nadstandartní výkon.

Š. Sobotík [-] - M. Purm [-] , J. Pavelka [-] , M. Dítě [-] , V. Brož [-] , J. Koudelka [-] , V. Maňák [-] , V. Svozil [-] (65. J. Jiskra [-] ) , J. Chroustovský [-] , M. Röschl [-] , O. Nesvadba [-] (72. P. Kořínek [-] )

Smržovka
J. Macek [-] - J. Beránek [-] , M. Štěpánek [-] , J. Klaus [-] , P. Jelínek [-] (82. L. Červenka [-] ) , J. Hrabánek [-] , M. Frydrych [-] , L. Brož [-] , J. Patočka [-] , D. Šich [-] (73. P. Nič [-] ) , A. Brož [-]

ŽK: 81. J. Hrabánek .
Hráči zápasu: Š. Sobotík , V. Svozil , M. Dítě .
Místo: Tráva. Počet diváků: 250. Rozhodčí: Malena Martin - HALAMA Miroslav, TRDLA Filip.