11.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Albrechtice porazily Rokytnici 2:5

0

Po prvním poločase se domácí spokojeni usmívali při vedení 2:0 a jejich diváci si nepřipouštěli, jakýkoliv možný zvrat

Domácí překvapili soupeře

První půle se Rokytnici náramně povedla. Trestali soupeře z jeho chyb v obraně, které byly možná až příliš časté. Albrechtice si nic nevytvořili před brankou domácího týmu, a tak domácí v pohodě dokráčeli k poločasovému vítězství 2:0. Hosty čekal v kabině pěkný céres za jejich lehkovážnst v obrané polovině. Domácí naopak mohli přemýšlet nad tím, jak přidají další branky a získají pro ně potřebné 3 body.

Neskutečný obrat hostů

Bouřka v kabině hostů znatelně pomohla. Do druhého poločasu přišla čerstvá krev Marek Štěpnička, který byl strůjcem obratu Albrechtic. Hosté dúrázně napadali, pokrávali protihráče a získávali mnoho míčů. Záloha prakticky nechybovala a rozdávala rychlé a přesné míče. Útočníci to využívali a důrazně se prosazovali před brankou domácích. Prakticky během 20 minut otočili průběh utkání v jejich prospěch. Utkání nakonec skončilo 2:5.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz ( jednatel TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín): Po špatné první půlce bylo vidět, že se musí dát přednost mladí a to také bylo hned znát. Za zmínku stojí i to, že brankář Bártl se zaskvěl několika zákroky a podržel mužstvo. Bez něj bychom ten zápas nezvládli.

TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
O. Pavlíček [-] - J. Vrána [-] , D. Bogdány [-] (81. M. Ditz [-] ) , T. Havlíček [-] , P. Vrána [-] , T. Pičman [-] , J. Zahradník [-] (65. J. Novotný [-] ) , T. Havrda [-] , P. Exner [-] , V. Škoda [-] , J. Málek [-] (62. S. Trepera [-] )

R. Bártl [-] - K. Ngueyen [-] , J. Sedlák [-] (46. M. Štěpnička [-] ) , J. Hradecký [-] , R. Svoboda [-] , L. Koldovský [-] , M. Bělohlávek [-] (76. J. Bělohradský [-] ) , M. Vávra [-] , J. Pipek [-] , J. Pecháček [-] (78. M. Sedlák [-] ) , P. Zelinka [-]

ŽK: 1. P. Exner .
Hráči zápasu: J. Vrána - R. Bártl , J. Pecháček .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Čuřík Tomáš - DVOŘÁK Jan, STRMEŇOVÁ Sylva.