9.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Lučany porazily Rokytnici 3:2

64. T. Pičman , 70. J. Vrána - 21. M. Dítě , 43. V. Maňák , 51. M. Purm
0

Hosté udolali soupeře po těsné výhře 2:3. Nedúslednost v obraně domácích, tak byla trestná prakticky každou střelou.

Brankové hody Lučan

Lučany se ujaly vedení 0:2 a domácí tým přitlačily k vápnu. Rokytnici se prakticky nic nedařilo. Jediná kloudná akce byla, až ke konci poločasu, ale to bylo jediné co by se dalo povaovat za šanci pro domácí výběr. Diváci se spíše smutně koukali, jak jejich borci brání a odkopávají. Lučany šly spokojeně do kabin svědomím, že zápas je už rozhodnutý.

Domácí se zlepšili, ale k lepšímu výsledku to nevedlo

Domácí vymazali náskok a utkání srovnali. Na nic víc se, ale nezmohli, a i proto se hosté ujaly opět vedení. Zápas dotáhly do vítězného konce Lučany a zaslouženě získaly 3 body. Domácí se zápas absolutně nepovedl jen pár minut v 2 polovině hry.

TJ Lučany nad Nisou
Vojtěch Pekár (trenér TJ Lučany nad Nisou): Zápas jsme zbytečně začali ve 2.poločase ztrácet ze svých rukou. Domácím jsme neměli dovolit totlik prostoru při zakončení, ale na druhou stranu jsem rád, že jsme to utkání dovedli do vítězného konce.