10.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Favorizovaná Česká Lípa zvítězila

0

V 10. kole Rozstání hostilo favorizovanou Lokomotivu Česká Lípa, která kryje záda nejlepším týmům soutěže. Ani tentokrát se Lokomotiva nemýlila a Rozstání vykradla.

Klidný první poločas

První poločas začal poklidnou hrou obou celků a hrálo se především mezi vápny. První branka padla až skoro v závěru prvního poločasu, když lehkou převahu zúročili hosté a svojí šanci proměnil útočník Lokomotivy Kýček. Ve 36. minutě zvyšoval vedení hostů Zlatníček a tento stav, tedy 0:2 vydržel až do hvizdu rozhodčího, který ukončil první poločas.

Debakl v Rozstání

Druhý poločas začal podobně jako první, hosté pokračovali v uklidněné hře, nikam se nehnali a chtěli si za každou cenu udržet vedení, naopak domácí měli snahu s výsledkem něco udělat, ale marně. Místo toho přišlo v 61. minutě další navýšení vedení Lokomotivy hráčem číslo 7, Horáčkem. Tato branka nadobro potopila domácí a hosté si od této chvíle dělali na hřišti co chtěli. Další navýšení skóre měli na svědomí France, Nevrlý a Zlatníček, ovšem v 90. minutě vstřelil jedinou branku domácích Jíra a upravil výsledek na konečných 1:6

TJ Lokomotiva Česká Lípa
Jakub France (hráč): Podařilo se nám zvítězit na hřišti Rozstání, určitě to jsou cenné tři body a jsme za ně velice rádi. Celkově jsme předvedli dobrý výkon, doufám že na něj navážeme i v příštích kolech.

TJ Sokol Rozstání
D. Kotlár [-] - L. Smrž [-] , M. Šindelář [-] , M. Jíra [-] , J. Čihula [-] - R. Passian [-] (81. J. Tvrzník [-] ) , O. Drbohlav [-] , S. Imrich [-] , J. Husák [-] (72. L. Hajský [-] ) - J. Hrubeš [-] , M. Pavlů [-] (63. K. Zerák [-] ) -

V. Martínek [-] - D. Kliment [-] , M. Horáček [-] , P. Lebduška [-] , J. Starý [-] - J. France [-] , L. Zlatníček [-] , J. Beneš [-] - L. Nevrlý [-] (87. R. Novák [-] ) , L. Kýček [-] (87. M. Bukáček [-] ) - D. Tomášek [-]

ŽK: 31. J. Husák , 86. J. Tvrzník - 30. D. Tomášek , 51. J. France .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Dvořák Jan - ČUŘÍK Tomáš, PRINZ Zbyněk.