13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubá vyloupila Kravaře

0

Domácí byli lehce nasazení, ale to jim v dnešním zápase vůbec nepomohlo. Dubá domácí naprosto přejela a trvající krize v Kravařích pokračuje i nadále. Hosté si slušně zastříleli...

K vidění byly tři branky

Zápas začal ve velkém stylu, nikoli však pro domácí. Ve 2. minutě se prosazoval kapitán hostů Lodinský Michal, který tak brzy posílal své družstvo do vedení. Domácí nemohli najít recept, jak do branky soupeře vsítit gól a ty navíc přidávali jen hosté. Na 2:0 střílel Miroslav Soukup v 17. minutě poločasu a zápas tak začínal být více jistější. Ještě před odchodem do kabin se trefil Tomáš Hladký, to byla přesně řečno minuta 43. To bylo z první půle vše a výsledek tedy byl 3:0 pro hosty z Dubé.

Potvrzení bodů pro hosty

Dubá už o zápas nechtěla přijít a začala v podobném tempu, jako v poločase prvním. Již v 53. minutě skóroval Lubomír Wágenknecht a stav 4:0, byl strašákem pro domácí. Kravařím to momentálně vůbec nejde a na hřišti toho moc nepředvedli, byť hráli doma. Navíc přišla i další, ale už poslední branka, o kterou se zapříčinil znovu kapitán Lodinský Michal a bylo již vymalováno, to byla minuta 65. Zápas tedy skončil lépe pro hosty v konečném znění 5:0. Domácí jistě mají o čem přemýšlet.

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - M. Končel [-] (81. L. Pýcha [-] ) , D. Gallo [-] (46. M. Uhlíř [-] ) , J. Palka [-] , K. Fára [-] - D. Šubrt [-] , M. Koutný [-] , T. Gvizd [-] , P. Šena [-] - M. Suchan [-] - M. Sixta [-]

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - J. Fliegel [-] , F. Franěk [-] , M. Lodinský [-] - M. Heptner [-] (73. J. Jeništa [-] ) , J. Kamarád [-] , J. Němec [-] , M. Soukup [-] - L. Wágenknecht [-] (62. L. Šíma [-] ) , T. Hladký [-] - T. Sobotka [-]

Místo: Kravaře. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Jankech Pavel - ŘEZÁČ Josef, VOVČUK Dimitrij (N).