12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubice si doma pohlídala všechny body

0

Do Dubice přijel Valtinov, tým který v posledních zápasech nedisponuje takovým štěstím, které by mu vynášelo body. To Dubice je na tom jinak. Je třetí a své místo si bude chtít udržet. Dnes to ale neměli vůbec lehké...

Poločas na straně domácích

Dubice se dobře připravila a v první půli to bylo dost znát. Tlačila a soupeře přehrávala, ale troskotala v zakončení. Ani hosté se s kvalitní koncovkou nepotkali a branka nepadla, až do 24. minuty, kdy se prosadil Grundza Petr a domácí očekávaně vedli. Ten samý hráč se navíc prosadil i o minutu později a nad Valtinovem se alespoň prozatím stahovala mračna. I nadále, hlavně domácí, selhávali v zakončení a vlastně nebýt Grundzy, branku bychom v této půli neviděli. Poločas tak byl dohrán za stavu 2:0 pro domácí tým z Dubice.

Hra se obrátila, skóre však nikoliv

Hráči domácích si kabině řekli, že si fotbal užijí, jenže realita byla přesně opačná. Domácí se jakoby zapomněli v kabině a místo toho, aby navyšovali svůj nátlak a vsítili další branky, pustili Valtinov ke své hře, která v 68. minutě znamenala branku, o kterou se zasloužil Ondřej Košek a zápas dostal trochu té dramatičnosti. Nakonec jsme již žádný gól neviděli, ale faktem zůstává, že druhou půli hosté domácí přehráli a Dubice může být ráda za všechny tři body. Zápas tedy skončil ve výsledku 2:1.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent trenéra): „Provedli jsem jisté změny v sestavě a doufali jsme, že je přehrajeme. To jsme nakonec v první půli dokázali, jenže ve té druhé jsme naprosto odešli. Soupeř začal hrát, dojíždět, měl své šance, ale nakonec jsme body uhráli a můžeme být za ně rádi.“

J. Hruška [-] - D. Fiala [-] , J. Dutka [-] , R. Patka [-] , P. Škach [-] - A. Gorol [-] (65. J. Vokál [-] ) , T. Hájek [-] , P. Grundza [-] (70. T. Bárta [-] ) , T. Třešňák [-] (46. I. Kovachki [-] ) , P. Vodrážka [-] - M. Ráliš [-]

TJ Slavoj Velký Valtinov
J. Vimer [-] - O. Košek [-] , J. Vosecký [-] (80. M. Pýcha [-] ) , L. Novák [-] , F. Čermák [-] , J. Pýcha [-] (55. V. Stanovský [-] ) , V. Štembera [-] , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , M. Bezděkovský [-] (38. V. Koška [-] ) , L. Doubek [-]

ŽK: 48. J. Dutka , 59. P. Škach - 6. J. Zelený , 90. V. Zelený .
Hráči zápasu: P. Grundza , T. Hájek - V. Štembera .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Špáta Vladimír - MAREK Miloš, MATYS Ondřej.