10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Domácí brali výhru až na penalty

0

Vzhledem k postavení v tabulce byli hosté mírnými favority. Jenže Skaličtí bojovali až do konce a nakonec soupeře uhnali při penaltách. Zápas se tedy rozhodoval, až ke konci...

Bez výraznějších šancí

V poločase moc šancí vidět nebylo, ale i tak byla hra víceméně od vápna k vápnu. Jak domácí, tak hosté nechtěli dopustit větší chybu, díky které by se připravili o šance v utkání. Hra se přelévala a nic moc zajímavého se ani v první půli nestalo. Za zmínku stojí snad jen fakt, že rozhodčí udělil na každé straně po jedné žluté. Jinak se poločas spíše dohrával, protože nikdo nechtěl obdržet branku. Do šaten se odešlo za stavu 0:0.

Domácí zatlačili hosty k brance

Do poločasu vstoupila lépe Skalice, která si zřejmě v šatně dost vysvětlila a do druhé půli vstoupila s touhou urvat všechny tři body. Police start trochu podcenila a nechala se zatlačit na svou půlku, kde hru ovládala Skalice. Ta nedokázala proměnit hned několik slibných šancí a utkání tak stále postrádalo branky. To byla zásluha hlavně Petra Jánského, který podržel a Police tak neinkasovala. V 62. minutě zapomněli domácí bránit a do otevřené obrany, krásnou nahrávkou do uličky, popostrčil míč Tomáš Benda a Tomáš Heřmánek převzal míč, který následně uklidil za záda brankáře. Stav 0:1. V 85. minutě se po přímém kopu dokázal prosadit Osumanu Ali, který góla vsítil hlavou. Oba celky již dohrávaly utkání, neboť o body přijít nechtěli a braly tak penalty. Ty byly ve prospěch domácích v poměru 6:5. Skalice tak doma vyhrála při výsledku 2:1 po pokutových kopech.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (vedoucí H. Police): „Chtěli jsme přivézt alespoň ten bod, ale do 85. minuty jsme věřili v body tři. Nakonec jsme šli do penalt, které jsme nezvládli. I tak ale bereme to, pro co jsme si původně přijeli. Tedy onen jeden bod.“

SK Skalice u České Lípy B
L. Volek [-] - J. Loffelmann [-] - M. Lebruška [-] - - V. Šíma [-] , O. Hledík [-] (75. D. Pavlík [-] ) , T. Pollach [-] (66. J. Jehlička [-] ) , J. Kohout [-] , A. Osumanu [-] , P. Bednář [-] , V. Šlajs [-] , M. Kremina [-]

P. Jánský [-] - M. Vágner [-] , M. Bizoň [-] , R. Kubaš [-] , T. Diart [-] - S. Kadlec [-] (46. D. Kalina [-] ) , P. Heřmánek [-] , T. Benda [-] , J. Kodeš [-] , L. Šamša [-] - P. Nývlt [-] (46. P. Věchet [-] )

ŽK: 26. A. Osumanu , 80. M. Lebruška , 89. J. Jehlička - 32. L. Šamša .
Hráči zápasu: P. Jánský , R. Kubaš .
Místo: Skalice. Počet diváků: 58. Rozhodčí: Folk Miroslav - POPPR Zbyněk, BÖHME Ladislav.