9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Domácí zápas zvládli ve svůj prospěch

0

Celky z prostředku tabulky. Očekávala se vyrovnaná bitva o všechny body, neboť každý tým věděl, že remíza prakticky nic v jejich situaci nevyřeší. Valtinovští se snažili, ale na Kravaře to dnes nestačilo...

Brzký gól předznamenal průběh půle

Zápas začal celkem vyrovnaně, jenže domácí to trefili již v úvodu. V 8. minutě se dokázal prosadit kapitán domácích Jan Koutný, který jako správný vůdce poslal svůj celek do brzkého vedení. To Valtinov jaksi zchladilo. I přes to se Valtinov snažil seč mohl, ale ovace to nepřineslo. Hosté šli několikrát sami na brankáře, ježe už nebyli tak efektivní v zakončení, jako jejich soupeř, který dokázal ze své šance vytěžit branku. Nic výjimečného se v poločase již neodehrálo a do šaten oba celky odcházeli za stavu 1:0.

Převaha na straně hostů

Do druhého poločasu si toho hosté hodně řekli, a proto chtěli nastoupit s tím, že se zápasem ještě něco udělají. Času bylo prozatím dost. Vlatinov měl více ze hry, ale koncovka nebyla optimální. Ta se nakonec zlomila v minutě 75. Zasloužil se o to Jakub Pýcha a zápas vyrovnal. Valtinov se konečně střelecky v utkání probral a domácím se snažil přidělávat velké potíže. Nakonec však právě Valtinovští osudově chybovali a jejich zaváhání dokázal, v poslední minutě řádné hrací doby, potrestat Marek Suchan, který tak v 90. minutě rozhodl o vítězí dnešního utkání. Tím se v konečném poměru staly Kravaře v poměru 2:1.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (předseda Valtinova): „Čekali jsme, že tady alespoň ten bod tzv. uděláme. Bohužel nemáme nic. Zpět domů opět odjíždíme z prázdnou. Budeme se snažit získat co nejvíce bodů v příštím ligovém klání. Uvidíme. Dnes to prostě nevyšlo.“

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - M. Červený [-] (69. M. Sixta [-] ) , M. Končel [-] , M. Suchan [-] (90. M. Uhlíř [-] ) , A. Kubišta [-] (88. M. Koutný [-] ) , T. Gvizd [-] , D. Šubrt [-] , J. Koutný [-] , M. Pálka [-] , J. Palka [-] , P. Šena [-]

J. Vimer [-] - O. Wágner [-] (75. M. Pýcha [-] ) , V. Koška [-] , J. Pýcha [-] , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , F. Čermák [-] , J. Kovalev [-] , L. Novák [-] (78. F. Sucharda [-] ) , O. Košek [-] (11. J. Vosecký [-] ) , L. Doubek [-]

ŽK: 53. F. Čermák , 61. J. Vosecký , 70. J. Pýcha , 82. V. Koška .
Hráči zápasu: O. Wágner .
Místo: Kravaře. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Jankech Pavel - HYBLER Lukáš, CHMELAŘ Petr (N).