4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Mužstvo z Horní Police si přijelo do Křavař pro tři body, nakonec berou jen bod

0

Hosté byli nabuzení a proti výběru družstva Lokomotivy Kravaře, chtěli uhrát dobrý výsledek a odvezt si ze stadionu všechny možné body. Kravaře ovšem překvapili a pro soupeře, na domácím poli, představovali velkou hrozbu a i díky tomu se hosté za bod rozhodně nemůžou zlobit...

Koutný jak správný kapitán udeřil jako první

Relativně vyrovnaná půle příliš branek nenabídla, ovšem o pohledné fotbalové momenty nebylo nouze. První poločas hosté prohráli 1:0, když góla do šatny dával hráč domácích, ikona a kapitán Jan Koutný. To se psala poslední minuta základní hrací doby. Nic zásadního se už prakticky v půli neodehrávalo a hráči i z důvodu horkého letního dne, šetřili spíše síly do druhé půle, kde věděli, že se bude lámat chleba.

Vyrovnání dospělo až k penaltám

Ve druhé půli začali domácí s velkou psychlogickou výhodou vstřelené branky z prvního poločasu a bylo to na jejich hře dosti znát. Hosty dokázali přitlačit a napáchali jim velké problémy, které málem vyústili v gól druhý. Nakonec v posledních patnácti minutách se hosté zvedli a hru obrátili na svou stranu, což pro ně znamenalo gól v 79. minutě a sice zásluhou Petra Věcheta, který byl jakožto obránce netradičním střelcem velice důležité branky, která za stavu 1:1 poslala oba celky do penalt.

Nervy pro domácí, vítězství o penaltu

Penalty se proměnili téměř všechny a nakonec to znamenalo konečnou výhru pro domácí, ikdyž hosté neproměnili jen jednu penaltu. Bylo to dramatické, ale domácí využili domácího prostředí. Finální výsledek po penaltách byl tedy 5:4.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (Předseda H. Police): „Zápas byl pro nás překvapením, hlavně co se výkonu domácích týče. Přijeli jsme sem vyhrát a získat tři body, nakonec jsme vlastně rádi za to jak dopadlo. Zaplať pánbůh za ten jeden bod, který ani ve finále být nemusel.“

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - M. Končel [-] (70. M. Řehák [-] ) , M. Suchan [-] (60. M. Sixta [-] ) , D. Šubrt [-] , J. Koutný [-] , M. Pálka [-] , J. Palka [-] , M. Koutný [-] , P. Šena [-] (81. M. Červený [-] ) , D. Gallo [-] , A. Kubišta [-]

P. Jánský [-] - R. Kubaš [-] , M. Vágner [-] , T. Diart [-] , P. Věchet [-] - P. Heřmánek [-] , J. Kodeš [-] (46. K. Vodný [-] ) , M. Bizoň [-] , S. Kadlec [-] (66. D. Kalina [-] ) - T. Benda [-] , M. Bizoň [-] -

ŽK: 79. M. Řehák - 15. S. Kadlec .
Místo: Kravaře. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Hejl Štěpán - TÁBORSKÝ Josef, HYBLER Lukáš.