14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Jestřebí doma potvrdilo první příčku v lize

0

Hráči domácího celku byli natěšení. Hráli doma a to vždy znamená kvalitní hřiště a tedy i kombinační hra. Pertoltice moc dobře věděli, že i jeden bod zde bude nesmírně složitý. Předpoklady se nakonec vyplnily ve prospěch domácích...

Rozhodnuto již v první půli

Jestřebí začalo utkání tak, jak se očekávalo. Hru po většinou ovládali a již ve 12. minutě se prosadil Jakub Čvančara, který tak poslal domácí do brzkého vedení. Na 2:0 v zápětí skóroval Pekárek Pavel a body se hostům začali vzdalovat. To se psala minuta 25. Ve 39. minutě to byl pro změnu Tomáš Karas, který přidával další gól na konto svého týmu. Poslední gól přišel z kopaček Jakuba Čvančary, který se tak trefil podruhé a za prvním poločase udělal tečku. To bylo v půli vše a hráči tedy odešli do kabin za stavu 4:0.

Hosté již nepřekvapili

Vzhledem k tomu, že hosté přijeli v deseti, měli o starosti navíc. A to hlavně v momentě, kdy přišli i o desátého a museli dohrávat v devíti. To znamenalo pro domácí hody a hosty, monžná až příliš krutě, vyprovodili debaklem. Místy ale domácí ztráceli koncentraci a hosté, i přes svou obrovskou bojovnost, dnes branku nedali. Na 5:0 zvyšoval, těsně po nástupu do půle, Martin Kolařík v minutě 48. Další branka se značkou Jakub Trhlík, v 57. minutě. No a poslední gól utkání vsítil Martin Kolařík a také zaznamenal dvě branky v zápase. Hosté tak podlehli domácím v poměru 7:0.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenérJestřebí): „Hráli jsme doma, takže jsme pochopitelně chtěli vyhrát. Musím přiznat, že jsme museli lepit sestavu. To dnes ale moc znát nebylo a vítězství bereme zaslouženě. Pro hosty je výsledek možná až příliš krutý.“

J. Trnečka [-] - M. Žižka [-] , M. Procházka [-] , P. Pekárek [-] , M. Kolařík [-] , J. Čvančara [-] , M. Martínka [-] (58. P. Diro [-] ) , T. Karas [-] (67. L. Prkno [-] ) , J. Ješeta [-] , L. Gabriel [-] (33. J. Trhlík [-] ) , G. Süssner [-]

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] - D. Lupoměský [-] , P. Novák [-] , J. Mynařík [-] , J. Novák [-] , P. Kolda [-] , J. Švimberský [-] , M. Švík [-] , M. Škváro [-] , S. Bozadjiev [-]

Hráči zápasu: M. Martínka .
Místo: Jestřebí. Počet diváků: 30. Rozhodčí: German st. Robert - MAREK Zdenek, PILAŘ Jakub (N).